Ricciardo grapt over Mateschitz-uitspraak: 'Wilde gelijk 10 miljoen meer'

Formule 1
woensdag, 30 augustus 2017 om 8:38El Confidencial
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Daniel Ricciardo heeft het niet makkelijk met een ploeggenoot als Max Verstappen. Het toptalent krijgt alle aandacht, zelfs van de grote baas van Red Bull Racing, die onlangs nog in de media liet weten dat zijn droom is dat Verstappen de jongste wereldkampioen ooit gaat worden.
Wellicht pijnlijk voor Ricciardo, toch een trouwe werknemer. 'Een paar dagen nadat ik die uitspraken had gelezen besloot ik Mateschitz te bellen. Ik vertelde hem dat ik weg zou gaan of dat hij even tien miljoen dollar extra zou betalen. Hij heeft het gedaan', zegt Ricciardo, die hard begint te lachen, waarna de persdame van Red Bull duidelijk maakt dat dit 'één van zijn grapjes is'.
De coureur heeft niet het gevoel dat hij gebukt gaat onder de aandacht voor Verstappen. 'Ik neem de uitspraken van mijn baas niet persoonlijk. Ik weet dat ik een goede relatie heb met het team en ik ben altijd loyaal geweest aan mijn werkgever. Ze discrimineren me niet op een bepaalde manier. Ik begrijp waarom ze zo gek zijn op Max, hij is nog altijd de jongste coureur ooit en natuurlijk goed voor het merk. Hij zorgt voor goede promotie en meer sales. Uiteindelijk weet ik dat de Formule 1 alleen om business gaat.'
Toch vindt Ricciardo dat hij niet onder doet voor zijn ploeggenoot. 'Ik heb bewezen dat ik een goede coureur ben', vervolgt hij in het interview met El Confidencial. 'Ik heb niet het gevoel dat Max me overschaduwd. Hij zorgt alleen voor meer aandacht in de media', concludeert de Red Bull-coureur op de website. (foto: Red Bull Content Pool)
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading