Steiner alsnog pissig op Grosjean: 'Zo'n fout maakt een rookie niet eens'

Formule 1
zaterdag, 05 mei 2018 om 15:50
standaardfoto f1maxjpg
Günter Steiner, de teambaas van het Haas F1 Team, verscheen deze week een aantal keer in de media waar hij beweerde dat de VF-18 van het Amerikaanse team momenteel de derde of vierde bolide van het veld is en dat het aantal behaalde punten geen goede afspiegeling is van de kracht van de wagen.
Waar je Steiner niet over hebt gehoord is het feit dat Haas afgelopen zondag in Baku bijzonder goede zaken had kunnen doen als Romain Grosjean zijn bolide achter de safety car niet in de muur geparkeerd had. Het leek een bewust op zijn tong bijtende Steiner, maar tegen PlanetF1 kon hij zich toch niet inhouden.
'Zelfs van een rookie verwacht ik niet zo’n fout', briest de Italiaan over zijn ervaren Franse coureur. 'Opeens rijden we na al het geluk van de wereld op P6, maar komen we weer thuis zonder punten. Je moet het hele team weer oppeppen omdat het niet hun fout is dat Romain zijn wagen in de muur zet.' (Foto: Haas F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading