Uitslag sprintrace Grand Prix van Brazilië | Bottas verslaat Verstappen voor pole Formule 1 zaterdag, 13 november 2021 om 21:24
Valtteri Bottas pakt poleposition voor de Grand Prix van Brazilië. Na een goede start kon de Fin dominant naar de eindstreep rijden. Max Verstappen moest zijn meerdere erkennen in de Fin na een matige start. Carlos Sainz eindigde als derde door Sergio Perez goed van zich af te houden. Lewis Hamilton reed een strakke inhaalrace vanaf achteraan en beperkte zo de schade met een vijfde plek.
loading
Ik denk dat we met de F1 weer terug zijn beland in 2014. 7 saaie jaren waarin Mercedes met kop en schouders boven de rest uitsteekt. Ik ben ook bang dat er weer weinig aan gedaan zal worden, want ja het is Mercedes en, deze keer, prinses George. @Minimaal: Ik begrijp je stelling helemaal, maar de de dikke dame zingt voorlopig nog even niet, dus tot dat moment houd ik me graag aan de kreet uit een reclamefilmpje van een bekende bierproducent "and now we wait" @Glenny: Heb je "Brave" browser al eens geprobeerd i.p.v. Edge? De hele F1 is niet leuk meer Bassie.
Weg met die batterij zooi en een V8 erin, gas erop! Niet zo negatief Supermax, he niet ook tegen daken kunnen als je ook van de toppen wilt genieten. Dit weekend lijkt op een drama uit te lopen, naar naar een enorme tegenslag kan het alleen maar beter worden. Dit klinkt misschien vreemd maar ik heb het gevoel dat je eerst door een dak moet om weer tot grote hoogten kan stijgen. Kijk wat er de afgelopen 2 jaar met McLaren is gebeurt. Ik geef het in iedergeval nog niet op. Max heeft pluspunt gescored bij Gasly. Dat kan zich later terug verdienen. Mijn nordvpn blokt veel meuk.
Ik begrijp natuurlijk dat ook deze site een verdienmodel nodig heeft maar wat je omschrijft Glenny is voor mij niet anders als vpn uitstaat. ... en die marketing bende denkt nu: "Daar goan me kreketten, meneer Zonneberg!" 😉 Het klinkt gewoon als de problemen waar de Red Bull auto al sinds 2024, en eigenlijk al eerder, last van heeft.
Er zit blijkbaar dan nog steeds iets fundamenteels fout aan de Red Bull wat maar niet opgelost kan worden. Moet de auto opnieuw ontworpen worden, of is het een mensenprobleem, Waché en zijn team? Loading