
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleJos Verstappen is zeer trots op de overwinning van zijn zoon Max in Monaco, maar vond het moeilijk om rustig naar de race te kijken. Het circuit van Monaco bevat daar teveel valkuilen voor. Echter, de winst voegde weer een speciaal moment toe aan de carrière van de coureur.
Verstappen senior bekeek de Grand Prix van Monaco thuis achter de televisie, alleen dat was geen rustige ervaring. 'Voor een vader zijn dit niet de mooiste races om te kijken', vertelt de voormalig Formule 1-coureur in gesprek met De Telegraaf. 'Ik heb van de spanning wel een kilometer afgelegd. In Monaco komen ze zo dicht in de buurt van de vangrail, soms scheelt het maar een paar centimeter. Ik vond het niet zo fijn om die beelden aan boord van Max te zien. Dan ga ik toch maar even naar het toilet.'
Gelukkig voor de Nederlander ging het niet fout en kon Max Verstappen aan het einde van de rit de trofee in handen nemen. Daarmee verzekerde hij zichzelf van de koppositie in het klassement. 'Dat is heel apart, net zoals winnen in Monaco', beschrijft Verstappen senior. 'Ik merk het ook aan de mensen om ons heen. Ik had een beetje hetzelfde gevoel als bij de eerste overwinning van Max in Barcelona. Dat was nog wat specialer, maar zijn overwinning in Monaco was toch wel een emotioneel moment.'
Mercedes in het voordeel
De oud-coureur denkt niet dat er na de race in Monaco veel gaat verandering in de verhoudingen tussen Red Bull Racing en Mercedes. Het team van Lewis Hamilton zou nog 'onder normale omstandigheden nog steeds in het voordeel zijn'. 'Al zeggen ze daar altijd dat Red Bull de favoriet is, maar dat spelletje spelen zij de hele tijd. Wij weten wel beter. Het is niet zo dat het nu klaar is, dus we mogen niet verslappen.'
Lees ook
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Denk zelfs dat Albert had gezegd, ik sla wel even een beurtje over.
Supermax-06-11-2026 - Ik dacht dat hij zadelpijn had!
Supermax-06-11-2026 - Bij Albert op schoot????
ZX12R06-11-2026 - Als je op zo’n manier op je nummer wordt gezet, zeg maar gerust in je poepertje wordt geknepen door je teambaas, dan zou je van schaamte toch nooit meer in een zitje van een Ferrari durven plaatsnemen. Maar ach, deze Britse jankbal is de schaamte al lang voorbij en is zeer slecht bedeeld voor wat betreft het bezitten van een gezonde portie zelfreflectie …
MaxMaximaal06-11-2026 - Benny Hill is back in Town.
ZX12R06-11-2026 - I'm just a lonely boy lonely and blue I'm all alone With nothin' i can do
ZX12R06-11-2026 - Wie van de drie............. Hamilton Russell Norris Tietiediedie tiediediedie tiediediediedie tiediediediedie Wil de echte coereur opstaan.... Waarom blijven ze zitten? Aan Albert Mol zal het niet liggen. Ohw zegt Herman Emink, het moest zijn......wil de echte jankert opstaan. En hup, daar gingen ze alledrie.
Supermax-06-11-2026 - Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026

















