Video | Force India neemt afscheid van de VJM10 Formule 1 zaterdag, 20 januari 2018 om 17:26
In de volgende video neemt Force India afscheid van haar meest succesvolle auto in uit de geschiedenis van de roze renstal. De VJM10 gaat nu de geschiedenisboeken in en zal nog wel te zien zijn bij het hoofdkwartier van Force India in Siverstone. (foto: Force India) Bekijk hier de video:
loading
hear hear! Klokkenluiders worden in eerste instantie nooit geloofd...
Max, Horner, Vettel, en nog meer serieuze racers hebben in de tijd van de aankondiging van de nieuwe regels m.b.t. de auto's op verschillende manieren laten weten dat ze zich niet konden voorstellen dat het échte race auto's zouden kunnen worden.
Frankensteinauto's werden ze genoemd.
En ik ben de mening toegedaan, dat deze stelling ondertussen wel is bewezen.
Aan de andere kant heb ik ook wel begrip voor het dilemma waar de FIA voor stond:
Ze moesten een groter ( vooral Amerikaans) publiek aan zien te trekken, ze moesten meer motorproducenten zien te paaien, er moest meer show en spektakel aan een weekend worden toegevoegd.
Welnu, als je alle voorkeurskleuren met elkaar mengt, krijg je poepbruin.
Dat weet elke vingerverfende kleuter.
En dat is ook ongeveer de uitstraling van de huidige reglementen Max wil zich wel richten op het racen maar dat is met deze regels niet mogelijk want je bent als coureur veel te veel bezig met het managen en dan vooral het energie management. Dit is niet uit de lucht komen vallen, dit heeft Max al 3 jaar geleden verkondigt. De F1 zou hun reputatie eer aan doen door het echte racen weer mogelijk te maken en de regels aan te passen zodat de echte talenten en skils van de coureurs weer belangrijk worden. Lekker lezen hoor, eerst Montoya, en nu Albers....(not!)
Zijn er nog serieuze interviews die het vermelden waard zijn op deze site? Gesproken als een echt helder lampje 🤣 @EasyLovely: Een helder lampje..... is ook best wel afhankelijk van het perspectief 😉
Enneh dat het met jou nog wel mee lijkt te vallen, wil niets zeggen over het snothoofd waar Montoya zijn breinbrouwsels uit weet te peuteren Ik heb nog 1 week en ik ben er nog niet uit. Als ik nu ga, dan is het wellicht te vroeg, maar ik sta er dicht bij om er ook uit te stappen 😉 Ik hoop dat ie van het weekend een goed resultaat neer weet te zetten zodat ie zijn criticasters kan laten zien dat hij nog steeds kan rijden. Montoya ............????? Maximaal, https://www.ad.nl/show/kim-holland-ik-rij-me-rot-maar-heb-geen-rijbewijs~aa1130b4/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F
“ De frivole blondine laat zich wegens het ontbreken van een rijbewijs noodgedwongen door anderen rijden.” Loading