F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
VIdeo | Ricciardo en Verstappen spelen American Football
Formule 1
door
Sjoerd Valkering
zaterdag, 21 oktober 2017 om 10:21
Red Bull Racing
door
Sjoerd Valkering
Daar is weer een leuke promo-video van Red Bull Racing. Max Verstappen en Daniel Riccarido spelen American Football. Bekijk de video hieronder.
loading
Populair F1-Nieuws
Ondertussen in F1 | Verstappen laat subtiel merken dat hij baalt van de F1-regels
feb 14, 18:10
Formule E-kampioen haalt uit naar FIA en geeft Verstappen gelijk: 'Wij zijn straks sneller'
feb 14, 18:55
Sky Sports gaat los: 'Hamilton met de snelste racesimulatie van iedereen'
feb 14, 16:44
Piastri roept op tot verandering: 'Recept voor een ramp'
feb 15, 9:00
'Formule 1-teams nemen gigantische updates mee voor tweede testweek Bahrein'
feb 14, 17:52
Niemand is bang voor Norris: 'Moet meer winnen om te zorgen dat ze hem vrezen'
feb 14, 11:54
Kravitz plaatst Aston Martin tussen nieuwkomers: 'Maar Newey heeft een plan!'
feb 14, 21:22
Leclerc uit milde kritiek: 'Het echte plezier van het rijden is iets anders’
feb 14, 12:21
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Analist toont begrip: 'Kan me voorstellen dat dat bij iemand als Verstappen echt frustreert'
feb 15, 11:10
Montoya complimenteert Mercedes: 'Mensen die klagen zijn degenen die het niet voor elkaar kregen'
feb 15, 10:00
Piastri roept op tot verandering: 'Recept voor een ramp'
feb 15, 9:00
Russell kan F1-droom verwezenlijken, maar zal het niet cadeau krijgen van Verstappen
feb 15, 8:00
Kravitz plaatst Aston Martin tussen nieuwkomers: 'Maar Newey heeft een plan!'
feb 14, 21:22
Verstappen en Lindblad verschillen van mening over F1-regels: 'Het is wat het is'
feb 14, 20:09
Meer artikelen
Laatste reacties
Wiesneuze
15-02-2026
Newey begon laat, volgens hemzelf is er pas bij zijn aantreden een aerodynamische richting bepaald. AMR mist daar 4 maanden aan ontwikkelingstijd. Het was in '24 verboden om aan de '26 auto te werken maar daarvoor niet. Honda begon pas laat in '22 aan de wederopbouw met het aantrekken van nieuw personeel voor de Sakura faciliteit. Het heeft dus de tijd van ongelimiteerde ontwikkeling gemist. De budgetcap op PU's ging pas in op 1 Jan '23. AMR heeft al lang geen eigen versnellingsbak gebouwd, dat dateert nog uit de Force India tijd. In hoeverre daar specialistisch personeel voor is aangetrokken, is mij onbekend. Het schijnt dat Honda in opdracht van Newey veel componenten heeft moeten verplaatsen of herontwerpen, om het aerodynamische profiel te krijgen waar hij op uit was. Het lijkt erop dat AMR verder heeft willen springen, dan de stok lang was. Misschien verbetert het in de tweede seizoenshelft.
Supermax-
15-02-2026
Heeft ze nog last van haar maandelijkse........Maxi? Ik dacht dat ze al in de overgang was, zal dan wel een spoorwegovergang geweest zijn. Als ze in de buurt komt gaan de bellen rinkelen.
VeeWeetje
15-02-2026
De stukken waarin Montoya wordt geciteerd sla ik meestal over, en ga ik direct door naar de reacties van de zeer gewaardeerde "medereaguurders". En toch....... Elke keer krijg ik de kriebels, wanneer er ergens in artikelen en reacties wordt gesproken over een compressie van 16:1. Zoiets bestaat niet! Compressie kun je uitdrukken in BAR, PSI, Hectopascal, of wat voor drukeenheid dan ook, én is redelijk simpel te meten met een sensor in de verbrandingskamer, ware het niet dat de FIA die uitdrukkelijk heeft verboden. Het verschil tussen compressieverhouding en compressie is hetzelfde verschil als tussen de versnelling van een auto(een verhouding tussen het toerental van de krukas en de aandrijfas) en snelheid van een auto. De snelheid is simpel te meten, de versnellingsverhouding kun je uitrekenen. @EasyLovely: met betrekking tot "fuelgate" ben ik het helemaal met je eens dat was zeker besodemieteren van een controlemogelijkheid. En zolang ik nog niet precies weet wat Mercedes voor trucje zou gebruiken, zijn ze wat mij betreft onschuldig tot het tegendeel is bewezen.
MaxMaximaal
15-02-2026
Leo, corretto …
MaxMaximaal
15-02-2026
Zolang de stoffen maar roodgekleurd zijn superman …
fran
15-02-2026
Het is te hopen dat de Mercedes motor minder betrouwbaar is. Verder staat Mercedes er wel om bekend dat ze vooral een paar jaar geleden tijdens trainingen etc. nagenoeg nooit het achterste puntje van hun tong lieten zien, sandbaggen was hun handelsmerk tijdens de tests en trainingen. Ik verwacht dat ze dat ook nu doen. Wat ik natuurlijk niet hoop.
ferrynijs
15-02-2026
Grappig dat je het opmerkt, ik zat er ook al aan te denken. De reacties van Dominic zijn wel heel coherent en gelijkmatig over de verschillende onderwerpen. Echter, als je een beetje extra skills aan je AI toevoegd, krijg je reacties die veel peroonlijker overkomen. Een kwestie van tijd voordat dit soort websites overspoeld worden met door AI gemaakte reacties, al dan niet geautomatiseerd. Check https://www.moltbook.com/ en huiver....
ferrynijs
15-02-2026
Idd, ook Newey kan van een drol (van Honda) geen taartje maken. Ik heb het gevoel dat ze bij AM teveel vertrouwd hebben op de kennis en kunde van Honda, terwijl bijna al het personeel gerelateerd aan het F1-project van Honda-Red Bull nu ergens anders werkt. Het is ernstiger dan ik had gedacht.
EasilyLovely
15-02-2026
Die Monic begint steeds meer te ruiken..Hoe meer ik er lees, hoe meer ik er over nadenk.. En ik zit er al een tijdje mee.. die teksten jeuken bij mij. Dit lijken wel AI genereerde samenvatting reacties. Zegt niets noemenswaardig, valt vooral in de samenvatting, de persoonlijkheid is ver te zoeken.. Het voelt raar en het valt op. Ik zeg niet dat dit geen echt persoon is, maar de teksten lezen alsof ze van een robot komen.
JoDo
15-02-2026
Blij dat Montoya dit zegt, zou anders zijn als iemand het zei die zijn volle verstand nog heeft🥴
Loading
Vorig artikel
'Verstappen gaat tussen acht en tien miljoen per jaar verdienen'
Volgend artikel
Onderhandelingen Verstappen en Red Bull duurden drie weken
Plaats reactie
Plaats reactie