F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Foto's | Verstappen heeft eerste rondjes in Shanghai er al opzitten
Max Verstappen
door
Sjoerd Valkering
woensdag, 05 april 2017 om 14:30
Twitter
door
Sjoerd Valkering
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Max Verstappen heeft zijn eerste kilometers al gemaakt in China. Niet op een circuit, maar op een kartbaan. Dat Twitterde de coureur van Red Bull woensdag. Mogelijk weer één of ander event van Red Bull Racing. Er komen vast nog beelden.
Sjoerd Valkering
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
Red Bull-werknemer vol ongeloof over Verstappen: "Max maakt hier een gewoonte van"
sep 07, 17:04
Buitenlandse media zijn boos op Verstappen: "Russell werd bestolen door Verstappen"
sep 07, 20:05
F1 in het kort | Voormalig Formule 1-baas Ecclestone gearresteerd
sep 07, 17:14
Windsor sprakeloos na kritiek van Wolff op Verstappen: "Wat een stomme opmerking!"
sep 07, 22:07
Red Bull blijft Verstappen steunen ondanks gebrek aan bewijs voor FIA: "Je moet blijven zoeken"
sep 07, 21:05
Ondertussen in F1 | Colapinto passeert Verstappen bij herstart, maar krijgt direct fraai antwoord
sep 08, 15:40
Coronel waarschuwt voor Madring: "We gaan hele grote klappers zien"
sep 08, 12:50
Russell wijst naar Antonelli én Verstappen na Monza: "Zonder VSC was het een ander verhaal"
sep 08, 8:49
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Wolff beschuldigde Verstappen onterecht: "De grote fout ligt bij Russell"
sep 08, 15:56
Ondertussen in F1 | Colapinto passeert Verstappen bij herstart, maar krijgt direct fraai antwoord
sep 08, 15:40
Coulthard komt met Abu Dhabi 2021-voorbeeld na Mercedes-keuze: "Je doet simpelweg het tegenovergestelde"
sep 08, 15:15
Verstappen zet een record neer: "Ik heb de data bekeken"
sep 08, 14:57
Ferrari kampt met groot intern probleem, Hamilton mogelijk toch een optie voor Mercedes
sep 08, 14:20
Britse analist onder de indruk van Verstappen én Antonelli: "Max dwong Mercedes tot keuzes"
sep 08, 13:27
Meer artikelen
Laatste reacties
Glenny
08-09-2026
Ergo, Max Verstappen maakt een fout en voert deze uit c.q. rondt deze af op een onnavolgbare wijze... 👍
Milou2015
08-09-2026
Precies, want Silverstone zou ook een andere uitslag krijgen als er formeel gestraft wordt, én is Max alsnog kampioen, én Lewis in de verste verte niet!
JanP
08-09-2026
Antonelli is nog erg jong. Hij zal de komende jaren eerst nog proberen om wereldtitels binnen te halen (dat is bij Mercedes toch wel het meest realistisch) en dan, als meervoudig kampioen naar Ferrari gaan.
Ries
08-09-2026
Zijn redenering klopt niet. De verandering van de uitslag van Monaco wordt juist ongedaan gemaakt. Hij doet het nu voorkomen alsof het andersom is. Als datzelfde met 2021 was gebeurd, zou de uitslag met Max als wereldkampioen zijn bevestigd. Dat Mercedes, met hun hele lading aan juristen, de uitslag van 2021 niet heeft aangevochten geeft juist duidelijk aan dat zij zichzelf kansloos achtten.
Jos Hendriks
08-09-2026
Ja het jaar 2021 staat bij bijna elke Brit dik zwart omrand in hun agenda. Als je in 2021 de juiste regels volgens Windsor had toegepast was Max al kampioen voor de laatste race in de zandbak. Er zaten destijds racestewards die LH al tijdens de eerste race zijn achtste wereldtitel wilden geven. Verstappen was altijd al de gebeten hond bij deze stewards. Maar regels zijn buigbaar. Tijdens de laatste race was het LH die buiten de baan inhaalde en zijn plaats niet hoefde terug te geven volgens de stewards. Er is tijdens de teamvergadering destijds we gaan niet achter de safetycar over de streep dus Mercedes had daar al geen poot om op te staan als ze in protest gingen. Hoe het ook gegaan is het blijkt gewoon dat LH in 2021 altijd door de stewards is voorgetrokken en Max zowat altijd bij de racestewards het haasje was. We zijn nu in 2026 en zien LH ook niet bij Ferrari zijn zogenaamde gestolen achtste wereldtitel terugpakken
peterheijnen33
08-09-2026
Goed, laten we AD21 terug draaien, maar dan gaan we ook GB21 terugdraaien. Ach wat leuk, ook dan is Max kampioen. 😂
wg
08-09-2026
Onzin, Peter. Volgens de toen geldende regels is alles volgens het boekje gegaan, dus terugdraaien zou nooit en te nimmer gelukt zijn. Dat de regels daarna veranderd zijn, zowel met het (bijna) naast elkaar rijden achter de safetycar, en het kunnen laten rijden van de voorste coureurs zonder eerst alle coureurs langs te laten, is een ander punt. Daarnaast waren alle teamleiders het er over eens dat er geracet moest worden, precies wat Masi destijds gedaan heeft, alles binnen de regels die toen golden.
wg
08-09-2026
Hij woont wel al bijna zijn hele leven in Engeland, en is waarschijnlijker Engelser dan de gemiddelde Brit.
Monic Armiento-Hissink
08-09-2026
Windsor is alleen Australisch.
VeeWeetje
08-09-2026
Anders had je het waarschijnlijk niet gelezen Wim 🤣🤣
Loading
Vorig artikel
Broertje Ericsson gaat racen in Formule 4
Volgend artikel
Audi heeft geen plannen voor toetreding tot F1
Plaats reactie
Plaats reactie