Kwalificatieduels: Verstappen vs Ricciardo eindigt in 13-7

Max Verstappen
zaterdag, 25 november 2017 om 16:55F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
De kwalificatieduels voor 2017 zijn definitief af. Max Verstappen eindigt met een 13-7 voorsprong op Daniel Ricciardo, die in Abu Dhabi verrassend weer eens sterker was dan de Nederlander. Verstappen stoeit al het hele weekend met de RB13 en kon de juiste balans niet vinden.
Lewis Hamilton heeft dezelfde score behaald tegen Valtteri Bottas, 13-7. Net als Sergio Perez vs Esteban Ocon, 13-7. Sebastian Vettel sloeg een groter gat met Kimi Raikkonen, 15-5. 
Felipe Massa is met 17-2 geëindigd tegen rookie Lance Stroll. Fernando Alonso vs Stoffel Vandoorne is ook beslecht in het voordeel van de meer ervaren coureur, 16-3. Romain Grosjean won eveneens van de jongere Kevin Magnussen, 12-8. 
Nico Hulkenberg staat 3-1 voor tegen Carlos Sainz, die nog maar vier Grands Prix heeft gereden voor Renault. Daarvoor stond het 16-0 voor de Duitser tegen Jolyon Palmer. Tot slot nog Pascal Wehrlein tegen Marcus Ericsson, 11-7. 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading