Sebastian Vettel hoopt ondanks de nederlaag in de kwalificatie morgen tijdens de race een vuist te kunnen maken tegen het tot op heden erg dominante team van Mercedes.
'Onze snelheid is in de lange runs beter dus we zouden in de race een stuk dichterbij moeten zijn', analyseerde Vettel na afloop van de kwalificatie op de persconferentie. 'Inhalen hier is niet eenvoudig, maar het is mogelijk. We willen het jaar waardig afsluiten met op zijn minst een podiumplaats, maar wie weet kunnen we zelfs winnen.'
Als Vettel mee wil doen voor de zege is het vooral zaak om een betere snelheid in sector twee aan de dag te leggen. 'In die sector liggen de lange rechte stukken', stelt de Duitser. 'De bochten gingen goed, maar Mercedes heeft nog altijd een voordeel in Q3. Als je het over een hele ronde bekijkt zijn we blij met de auto. Ik weet waar we de meeste tijd verloren hebben.' (foto: Ferrari Media)