Verstappen heeft vertrouwen in Honda: 'Zeker door wat we de laatste tijd hebben gehoord'

Max Verstappen
De Telegraaf
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Max Verstappen denkt dat hij met Honda meer kans heeft om dichterbij Ferrari en Mercedes te komen dan met Renault. De Nederlander is positief gestemd over de Japanse power unit, dat volgend jaar in de RB15 gebouwd zal worden. 
'Ik heb echt wel vertrouwen in Honda', zegt Verstappen in De Telegraaf. 'Ik verwacht natuurlijk niet dat we aan het begin van het seizoen direct op hetzelfde niveau zitten als die andere twee, maar ik denk wel dat we dichterbij komen dan met Renault. Zeker door wat de laatste tijd hebben gehoord.'

Communicatie Honda en zusterteam Red Bull

Verstappen ziet dat de communicatie tussen Toro Rosso en Honda vlekkeloos verloopt. Iets wat eerder niet gebeurden bij McLaren en hetzelfde bedrijf. 'En alles wat ze aan hen hebben beloofd, leveren ze op tijd. En dan werkt het ook gewoon goed', gaat Verstappen verder in zijn optimisme. (foto: Red Bull Content Pool)
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading