F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | Kerstgroet van Red Bull: 'Luister naar de beauty van Max Verstappen'
Max Verstappen
door
Sjoerd Valkering
vrijdag, 22 december 2017 om 9:03
F1 Maximaal
door
Sjoerd Valkering
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Max en Daniel brengen de fans een kerstgroet en een gelukkig nieuwjaar. Terwijl Max Verstappen op een keyboard een kerstliedje aan het produceren is, neemt Ricciardo het woord en brengt de kerstwensen over. Bekijk de video hieronder.
Sjoerd Valkering
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
Doornbos ziet bijzonder moment tussen Verstappen en familie Antonelli: "Het eerste wat Max deed"
sep 09, 16:55
Ondertussen in F1 | Verstappen maakt kennis met Madring: "Dit was vreselijk"
sep 10, 13:49
Buxton lyrisch over Verstappen na Monza: "Hij heeft niets meer te bewijzen"
sep 10, 9:55
Grote tegenslag Ferrari en Red Bull aanstaande: "Ze zullen allemaal profiteren"
sep 09, 20:57
Mercedes handelde tegen eigen koploper Russell: "Anders kom je die paddock niet meer uit"
sep 09, 19:29
Formule 1 schrijft geschiedenis in Madrid, Verstappen en Co wacht compleet nieuwe uitdaging
sep 09, 17:30
Viaplay-analist reageert op opvallend boordradiobericht Verstappen: "Reed toen de snelste ronde"
sep 10, 9:10
Steiner komt met schokkende voorspelling: "Over vier jaar is Kimi beter dan Verstappen"
sep 09, 16:20
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Overzicht tijden Grand Prix van Spanje 2026: kan Verstappen opnieuw verrassen op nieuw circuit?
sep 07, 12:00
Alonso grapt na vraag over toekomst: "Omdat ik dat leuk vind"
sep 10, 15:40
Lindblad verbaast met oordeel over F1-auto: "Makkelijker dan een F2-auto"
sep 10, 15:30
Pérez kan zich vinden in woorden Verstappen: "Het is wel een beetje eng"
sep 10, 14:45
Bearman ziet zichzelf Verstappen verslaan in kart: "Ik heb een voordeel"
sep 10, 14:30
Ondertussen in F1 | Verstappen maakt kennis met Madring: "Dit was vreselijk"
sep 10, 13:49
Meer artikelen
Laatste reacties
RB23
10-09-2026
Toen hij zich over het betreffende probleem meldde had hij net zijn eerste snelle ronde in Q2 erop zitten. Opzich niet zo gek dat hij toen de snelste tijd reed. Hij was namelijk de eerste die in Q2 naar buiten reed en dat moment nog de enige met een snelle ronde achter zijn naam. Daarna toen anderen hun ronde erop hadden zitten, gingen toch echt de nodige onder zijn tijd door. Maar de ondertussen nogal demente van de Grint houdt er van om sensatie te zoeken, in het straatje van de FIA en FOM te praten en graagte de Engelsen mee te lullen. Daarbij hoort dus ook het Verstappen in een ander daglicht neerzetten. Had niks met emoties te maken. Het was gewoon zoals het was dat moment en dat benoemde Verstappen
MadMax
10-09-2026
Zoomobjectief blij dat jullie in de koptekst met "Montoya" begonnen😃 scheelt weer heelveel tijd door dit artikel meteen over te kunnen slaan (de kwakkert)
mart22
10-09-2026
Precies, over 4 jaar kijken we nog eens waar ze op dat moment staan. Ik zei: KAN en dat is wat anders dan KAN NIET.
Monic Armiento-Hissink
10-09-2026
Klopt, maar hier zijn ook weer de regels aangepast aan het circuit waardoor dit mogelijk was want anders was het helemaal treurig geweest. De tempel of speed waar je langzamer rijdt dan het Micky Mouse baantje in Hongarije, dat kan toch echt niet de bedoeling zijn. Je kan wel zeggen dat er meer 'inhaal" acties zijn maar om die positie dan te behouden is moeilijker gemaakt. Je wordt de volgende bocht weer ingehaald of de volgende ronde wordt er weer van stuivertje gewisseld. Je hebt ook niet echt de mogelijkheid om ergens ander een inhaal poging te doen omdat het systeem voor de helft door een software programma wordt gedicteerd.
Monic Armiento-Hissink
10-09-2026
Dat valt wel mee. Hij doet ook steeds minder promotie activiteiten, dat scheelt ook weer tijd. Kelly is ook aanwezig bij verschillende races dus als voor hen de balance goed is dan is er niks aan de hand.
Monic Armiento-Hissink
10-09-2026
Mee eens, het zat hem in deze race ook wel mee. Max had het zelfde resultaat behaald in die Mercedes, had Kimi dit kunnen doen in de RB? ik denk het niet. Daarmee wil ik niet zeggen dat Kimi geen talent is, maar hij moet nog wel meer laten zien om hem in het rijtje te plaatsen van Schumacher, Senna en Max, wat sommigen nu al aan het doen zijn.
Monic Armiento-Hissink
10-09-2026
Hij heeft er ook het materiaal voor en ik denk ook dat het team een voorkeur heeft tegenover zijn team genoot en hem ook met de strategie helpt. Om hem met Max te vergelijken is niet eerlijk. Max was jonger, had niet zo'n voorbereiding als Kimmi die vele kilometers kon maken in een oude F1auto en komt in zijn tweede jaar al in de beste auto terecht. Max wist meteen in zijn eerste race punten te scoren ware het niet dat zij motor het begaf. Max heeft 6 jaar moeten wachten tot hij een kreeg waarmee hij kon strijden om het kampioenschap maar wist in die tussen tijd wel al 10 overwinningen op zijn naam te zetten in een auto die de derde was in het kampioenschap. Dat heeft Kimi nog niet laten zien. Hierdoor heeft Max nog meer op zijn gevoel en instinct om de problemen te leren wat met deze auto's wat minder is. De leercurve was stijl maar blijft ie zo stijl gaan of raakt ie een plafond? de tijd zal het leren.
Monic Armiento-Hissink
10-09-2026
Hij mocht in de auto van Max zitten en zat te glunderen tot en met. Hij schijnt een enorme fan van Max te zijn.
Jos Hendriks
10-09-2026
@ZX12R We blijven gewoon rustig drinken een 0.0 biertje en gaan naar Oostenrijk en Neurenberg om verstappen te zien
Fastback
10-09-2026
Hij heeft zeker goed bijgeleerd, maar vergeet niet dat hij in de snelste auto van het hele veld rijd...
Loading
Vorig artikel
Foto | Pérez gelukkige vader geworden
Volgend artikel
Masolin verkozen tot beste vrouwelijke journalist van Italië in 2017
Plaats reactie
Plaats reactie