Cyril Abiteboul werd op de persconferentie gevraagd wat zijn visie is op de progressie van Honda en of hij zich zorgen maakt over de verbetering dat het Japanse bedrijf doormaakt. 'Nou, ik maak me zorgen over van alles in het leven, in het algemeen', begint de sportief directeur in Sochi. 'Maar ik maak me met name zorgen om het gedeelte dat over de motor gaat', vervolgt hij. '
Honda, zoals we vorig jaar al zagen, maakt grote stappen en enorme verbeteringen. Red Bull maakt duidelijk dat ze gigantisch, echt gigantisch veel investeren en klaarblijkelijk veel meer dan wij, waarvoor ik blij ben voor Red Bull en Honda', klinkt het ietwat sarcastisch.
Vertrouwen in Renault
'Maar we hebben ons eigen plan, waar we veel vertrouwen in hebben. Niemand levert dat aan ons, zowel het chassis als de motor niet, dus we doen het stap voor stap. We hebben veel vertrouwen in de update van volgend jaar en we spelen het spel op de lange termijn', aldus Abiteboul.