
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleHet moge duidelijk zijn dat Fernando Alonso de komende tijd buiten de Formule 1 rondkijkt. De Spaanse coureur heeft de ambitie om ook in andere raceklasses zijn rijkunsten te vertonen. Toch blijkt NASCAR toch net iets te lastig op zo'n korte termijn.
Vorig jaar deed Alonso al mee aan de Indy 500 en dit jaar zijn de 24 uur van Daytona en Le Mans aan de beurt. Vooral door zijn deelname aan de race in Florida lonkte een deelname aan de NASCAR, maar zelf ziet de coureur van McLaren het niet gebeuren.
'Om in de NASCAR te kunnen racen moet je heel veel oefenen. Die tijd heb ik gewoon niet, dus een deelname aan de NASCAR zit er voorlopig niet in', erkent Alonso tegenover SpeedWeek. 'Maar als ik klaar ben met de 24 uur weet ik zeker dat ik nog wat NASCAR-wedstrijden ga bekijken”, besluit de tweevoudig werelkampioen Formule 1.' (foto: McLaren)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Ja we mogen van geluk spreken dat we dit allemaal mee hebben kunnen maken, nu hij weer vooraan mee doet, worden de perikelen snel vergeten, ook het bijzondere dat sommige motoren nergens last hadden van de regen, het wordt weer makkelijk vergeten als Max vooraan mee doet. Ben benieuwd nu Iran bekend gemaakt heeft dat de hotels waar de moto gp coureurs én F1 coureurs verblijven, doelwit is voor aanslagen. Denk dat de veiligheid toch niet zo goed beschermd is, als de FIA én FOM willen doen geloven.Milou201503-11-2026
- Nu hebben alle 4 de topteams een kampioen in de gelederen. Bijzonder.
ZX12R03-11-2026 - Ik kan me onmogelijk voorstellen hoe een F1 start is, maar ik heb veel online geraced en op dat veel lagere niveau veel ervaring. Het niveau is niet te vergelijken, maar het principe is relatief hetzelfde.
peterheijnen3303-11-2026 - Dan mag straks lambiase proberen het verwende knulletje van Mclaren in het gereel te krijgen. Zal die Norrie wel even aan moeten wennen dat zijn stomzinnige uitspraken welke hij nu af en toe naar die Will Joseph roept met een klap met de hamer beantwoord word door Lambiase.
ZX12R03-11-2026 - De FIA werkt deze schandvlek zelfs in de hand door de 2 meest incompetente stewards aan te stellen welke je maar kunt bedenken. Vooral nietsnut Connely is een schandvlek voor het racen opzich. Te dom en te rancuneus om ook maar iets objectief te kunnen benaderen zodra de naam Verstappen in beeld komt. De man kun je het best vergelijken met een drol met vingers, Alles wat ie doet stinkt naar voorkeur en vooringenomenheid. Net als die Warwick, ook zo'n 'mammies trots'.
ZX12R03-11-2026 - Nee hoor, ik hou nog steeds geld over voor benzine, no problemo. 😛
peterheijnen3303-11-2026 - Haha ik zie het al helemaal gebeuren: Let Lando pass for the championship. 😂 En voor wie moeten de Britten dan partij kiezen? 🤭
peterheijnen3303-11-2026 - Is het nu echt zo , dat Montoya altijd iets controversieels moet zeggen om in de belangstelling te staan????
VeeWeetje03-11-2026 - ik denk, eerlijk gezegd, dat Norris het best vindt, wanneer Hamilton de kooltjes uit het vuur haalt, en hij lekker kan freewheelen
VeeWeetje03-11-2026 - hoewel het inhouden van Antonelli waarschijnlijk iets anders is, dan wij ons kunnen voorstellen
VeeWeetje03-11-2026











