Force India terughoudend: 'Problemen met aerodynamica nog niet verholpen'

Formule 1
zondag, 06 mei 2018 om 16:08
standaardfoto f1maxjpg
Force India boekte met Sergio Perez een podiumplek in Baku, maar de renstal tempert de verwachtingen omtrent de komende GP-weekenden. Bob Fernley, interim-teambaas, zegt in gesprek met Racer dat zijn team de problemen met de aerodynamica van de bolide nog steeds niet volledig hebben op weten te lossen.
'We het probleem omtrent de aerodynamica nog niet volledig op kunnen lossen', stelt Fernley. Eén ding dat wel vaststaat is dat we elk weekend beter voor de dag komen sinds Melbourne. Voor de vierde plaats bij de constructeurs hebben we met Renault een meer dan geduchte tegenstander. Zij zien er constant uit en om hen te verslaan is zeker geen gemakkelijke opgave.'
McLaren krijgt er flink van langs in het interview met Fernley. 'We hebben hen de laatste paar races zonder enkele problemen achter ons weten te houden. Alleen op snelheid zijn we hen al te slim af.' (Foto: Force India F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading