
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDe laatste Grand Prix van het 2020-seizoen wordt dit weekend verreden in Abu Dhabi. Maar voordat de race zondag van start gaat, kunnen de twintig Formule 1-coureurs op zaterdag hun beste beentje voor zetten door een goede kwalificatie te rijden. Kan de herstelde Lewis Hamilton zijn 99ste poleposition pakken op het Yas Marina-circuit, of wordt het iemand anders?
Het antwoord zal zaterdagmiddag volgen, rond een uur of drie. De kwalificatie gaat eerder die dag namelijk van start om 14:00 uur Nederlandse tijd. Als alles zonder onderbrekingen verloopt, zal de sessie een uur later weer ten einde komen. De coureurs krijgen in drie sessies van achttien, vijftien en twaalf minuten de tijd om uit te vechten wie er van kop mag beginnen op het 5,554 kilometer lange circuit.
Voordat de kwalificatie van start gaat, krijgen de coureurs eerder op de dag nog de tijd om een laatste hand aan hun auto te leggen in de derde vrije training. Dit zal gebeuren in een uur lange sessie, die plaatsvindt tussen 11:00 en 12:00 uur Nederlandse tijd.
Harry Verolme krijgt de passie voor racen – en al het andere dat met auto's te maken heeft – met de paplepel ingegoten door zijn vader, die de zondagen al achter de buis gekluisterd doorbrengt. Wanneer na verwoede pogingen blijkt dat hem het racen zelf niet afgaat, wendt hij zich tot schrijven, met alle gevolgen van dien.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Max weet te incassereren en toch nog te presteren op momenten dat LH de tranen over de boardradio uit strooit. Het kopieergedrag van LH begon al in 2016 met de beruchte regenrace van onze held Verstappen. Ik heb het altijd jammer gevonden dat Max voor de Sky screens ( met die verachtelijk Brundle) uitlegde waarom hij zo retesnel was op het nat. Dat kwam omdat Max de ideale racelijn verliet en juist daar op nat wegdek de grip lag. Vanaf toen zag je al dat LH dit ook steeds probeerde tijdens regenraces. Maar de kloten dat in combinatie met vol gas te doen bleek m toch a bridge too far.
ZX12R07-11-2026 - Ik denk dat Toto's conclusie nóg eenvoudiger zal overkomen als hij ook aankondigt zijn gezin naar de betreffende GP's mee te nemen.
peterheijnen3307-11-2026 - 'De auto was best goed en best wel snel'. Precies zoals Max het graag wil!! 🤔😅BellaBenni07-11-2026
- @ZX12R, dankie vriend …
MaxMaximaal07-11-2026 - Op een heel belangrijk punt kan Hamilton Max Verstappen niet kopiëren en dat is namelijk op het vlak van loyaliteit in combinatie met doorzettingsvermogen. Zodra het minder liep bij Mercedes en dat te lang duurde in de ogen van Hamilton, dacht de Brit bij zichzelf: het is tijd om naar een ander team over te stappen. En aldus geschiede. Max Verstappen daarentegen denkt op zo’n moment ik zal er nog even een tandje bovenop doen, en tekent een langdurig contract, om zijn team te helpen er bovenop te komen, teneinde weer dominant te kunnen zijn voor een langere periode. Dat is echt hét grote verschil tussen beide rivalen. Een verschil dat Lewis nooit zou kunnen kopiëren …
MaxMaximaal07-11-2026 - Dat heb je weer netjes en treffend verwoord Maxi.
ZX12R07-11-2026 - Verstappen is altijd een bedreiging, dat al vanaf zijn 16de. Ja toch Lewis?
Supermax-07-11-2026 - Ik kwam niet meer bij toen ik dit fragment voorbij zag komen in mijn feed. In eerste instantie dacht eerst dat het een of andere content creator was die dit in elkaar had geknutseld want ik heb het niet kunnen zien. Het wordt toch echt saai als Max er mee gaat stoppen. Hij weet heel goed hoe hij ons moet entertainen. Is het niet met zijn skills dan is het wel met zijn radio berichten. 😂😂😂😂😂Monic Armiento-Hissink07-11-2026
- Ik snap Lewis’ frustratie wel, 5 seconde straf was lachwekkendraceliefhebber07-11-2026
- Leclerc wordt nooit wereldkampioen, hij heeft geen winnaarsmentaliteit en is niet snel/constant genoeg. Ander detail: hij zit bij Ferrari.raceliefhebber07-11-2026














