'Red Bull in België aan de start met gekopieerde spiegels van Ferrari'

Formule 1
donderdag, 23 augustus 2018 om 11:19
standaardfoto f1maxjpg
De journalist Albert Fabrega meldt donderdag op zijn Twitter dat het team van Red Bull met nieuwe spiegels is afgereisd naar de Grand Prix van België. Volgens de Spaanse Formule 1-insider heeft de Oostenrijkse renstal het concept overgenomen van Ferrari.
Het team uit Maranello rijdt namelijk al sinds begin dit seizoen met de aerodynamische spiegels. De spiegels zullen de lucht beter geleiden, waardoor de RB14 op Spa-Francorchamps iets sneller zou moeten zijn dan voor de zomerstop.
Ook Toro Rosso reed al meerdere Grands Prix met dit type spiegel. Daar heeft het kennelijk voldaan aan de verwachtingen, waardoor nu ook het team van Max Verstappen en Daniel Ricciardo heeft besloten om de spiegels te monteren op haar bolide. (Foto: Red Bull Content Pool)


loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading