
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleAan het eind van het seizoen loopt het contract van Kimi Raikkonen af bij Ferrari. Nu de Scuderia het sterkste team lijkt te zijn van de grid, zijn er genoeg coureurs die op het stoeltje zullen azen. Echter, Daniel Ricciardo zegt dat hij niet bezig is met volgend seizoen.
'Uiteraard wil ik in de snelst mogelijke wagen zitten, maar ik ben daar in mijn hoofd nu totaal niet mee bezig', laat hij weten in de Oostenrijkse media. Ricciardo hoopt op een sterke update van Red Bull Racing in Barcelona. 'Als we in Barcelona sterk voor de dag kunnen komen dan kon dat wel eens de ommekeer zijn.' (foto: Red Bull Content Pool)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Inhouden bij de start kan gek genoeg juist tot problemen leiden omdat je directe tegenstanders in principe anticiperen op wat ze van van jou en elkaar gewend zijn, maar je het nu anders doet.
peterheijnen3303-11-2026 - Water en droog brood dat de buurt bakker niet verkocht kreeg. De liefde voor techniek gaat helaas niet door de maag. 🙄
peterheijnen3303-11-2026 - Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026
- Dus de voedselbank kunnen we achterwege laten nu. Of hou je nog wat over na die 64 ruggen onderhoud.
Supermax-03-11-2026 - En dan heb je voor dat geld nog maar een heel klein werkvenster waar binnen alles lekker werkt, al moet ik toegeven dat het de laatste tijd stukken beter gaat. ;)
peterheijnen3303-11-2026 - Twee toppers binnen het team als LH naar mclaren zou gaan dat is een voorbarige conclusie. Norris heeft dit jaar weinig tot niets laten zien en dat voor een wereldkampioen door directe team orders. De golden boy en LH in een team zal het zelfde effect hebben als nu bij Ferrari onze golden boy ziet soms een mogelijkheid om in te halen die er niet is en voilla alle twee eraf. Als ik lewis was ging ik voor een stoeltje bij cadilac LH houd van Amerika en kan bij cadilac weer zijn gedroomde nr1 coureur worden.
Jos Hendriks03-11-2026













