Uitslag tweede vrije training GP van Groot-Brittannië 2022
Formule 1vrijdag, 01 juli 2022 om 18:08 - Als iemand weet hoe je als coureur het verschil kan maken is het Norris wel, de kampioen!
Hij voelt nu al feiloos aan dat hij voorlopig niet weet met de auto om te gaan, de kampioen!
Als coureur zal hij het verschil niet maken, de kampioen!
Als kampioen lijkt hij veel op Hamilton, de kampioen!
Beiden weten ze hoe ze de titel moeten pakken want hun auto was het snelst, de ware kampioen!
- Prachtig toch dat F1 zo opwindend is gemaakt om Audi aan boord te halen?
- Is hij op zijn vingers getikt en krabbelt ie nu terug? Hij verloochent hier zijn eigen skills. Op dit moment haal je iemand in omdat iedereen nog bezig is met het ontdekken waar je het beste je batterij op kan laden en waar je hem het beste kan gebruiken, vaak hoef je ook geen moeite te doen om iemand in te halen. Als iedereen het spelletje door heeft dan wordt het alleen nog maar moeilijker om iemand in te halen.
- Je moet het ze ook niet te moeilijk maken, fatsoenlijke regels maken die de sport ten goede komen is voor hem ook te veel gevraagd. Misschien moeten ze ook maar een timmerman in dienst nemen om de gaten te dichten.
- Niet allen internet maar ook hun eigen uitzendingen van de persconferentie.
- Milou. Dat zullen die boeven van de FIA waarschijnlijk pas doen als ‘Duracell Bunny George’ al een flink aantal wedstrijdjes achter zijn naam heeft staan …
- Ach je kunt natuurlijk een klantenmotor leveren die 1:16 doet en software matig kun je hetzelfde pakket bieden maar als je niet alle toegang geeft dan haal je er minder uit en MB zal niet weer achter McLaren willen eindigen.
- Ach Milou, Britten verkopen nu eenmaal graag een hoop bullshit …

Het censureren is niet van gisteren bij de FIA/Formule1, alleen viel het nog niet zo op.
Maar na de race in Australië barstte de kritiek naar de FIA en de Formule1 los en wat deed de FIA? Jullie raden het al.
Onze opperboef van de FIA samen met zijn veertig rovers besloten dat er alleen nog maar positieve reacties werden geplaatst.
Er waren veel reacties die Ali en zijn veertig rovers in een kwaad daglicht tevoorschijn lieten komen dus deze reageerders waren negatief naar de FIA toe.
Dus duizenden reacties die tegen de FIA en de nieuwe regels waren werden niet geplaatst, ook de reacties waarom de huidige auto's op opgevoerde grasmaaiers lijken werden niet geplaatst.
Ik wilde dit niet geloven en dus op naar de officiële pagina van de FIA, gewoon een review geschreven dat de FIA en zijn knappe koppen met deze regels en bolides de gehele Formule1 vakkundig de nek omdraaien.
En je raad het al: sorry, maar ik had volgens de FIA-site geen internet dus plaatsen lukt niet.
Maar onder hetzelfde account en alleen maar een duimpje omhoog werd wel geplaatst dus hoezo de FIA censureert 🤣🤣🤣🤣🤣- Ik heb hem gelukkig meegekregen..
Uitermate hilarisch en duidelijker kan je het niet uitleggen.
Wie had er nou verwacht dat de F1 zou gaan internetcensureren? 🫠
Loading