Vettel niet bang voor rol als derde wiel aan de wagen: 'Hebben genoeg snelheid achter de hand'
Formule 1
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleSebastian Vettel heeft er vertrouwen in dat de snelheid van Ferrari in werkelijkheid beter is dan ze vandaag in de eerste en tweede vrije training aan de dag hebben gelegd.
'Saai werk op vrijdag', vertelde Vettel na de sessie tegen ESPN. 'Niets nieuws onder de zon. We hebben geprobeerd om de balans te verbeteren. Ik voelde me nog niet heel comfortabel in de wagen dus ik denk dat we nog genoeg snelheid achter de hand hebben. Ik maak me niet te veel zorgen want ik weet wat we kunnen doen als we het allemaal voor elkaar hebben. We zijn sterker dan dat we vandaag hebben laten zien. We zouden in staat moeten zijn om morgen een rol van betekenis te kunnen spelen.'
Vettel toonde zich niet verrast door het gat van een halve seconde naar de snelste man van de dag, Lewis Hamilton. 'Nee, niet echt. Het is natuurlijk lastig te voorspellen hoeveel iedereen zich gaat verbeteren. Ik denk dat wij nog iets achter de hand hebben. Ik hoop dat we een grotere stap voorwaarts kunnen maken dan de anderen. We gaan morgen wel zien hoe close het wordt.' (Foto: Ferrari F1 Media)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- ik denk, eerlijk gezegd, dat Norris het best vindt, wanneer Hamilton de kooltjes uit het vuur haalt, en hij lekker kan freewheelen
VeeWeetje03-11-2026 - hoewel het inhouden van Antonelli waarschijnlijk iets anders is, dan wij ons kunnen voorstellen
VeeWeetje03-11-2026 - Peet, Wil je er over praten? Dat gaat hier geheel discreet
Supermax-03-11-2026 - Inhouden bij de start kan gek genoeg juist tot problemen leiden omdat je directe tegenstanders in principe anticiperen op wat ze van van jou en elkaar gewend zijn, maar je het nu anders doet.
peterheijnen3303-11-2026 - Water en droog brood dat de buurt bakker niet verkocht kreeg. De liefde voor techniek gaat helaas niet door de maag. 🙄
peterheijnen3303-11-2026 - Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026












