
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleSebastian Vettel is tijdens de presentatie van de nieuwe Aston Martin-bolide in de bres gesprongen voor wedstrijdleider Michael Masi. De Duitser noemt het beschamend dat alles zo erg gericht wordt op één persoon, terwijl het probleem toch vooral ligt bij de regelgeving. De coureur vindt dan ook dat Masi het beste heeft gedaan voor zover mogelijk.
Vettel stelt dat er twee verschillende belangen met elkaar botsen, en ziet dat daar een probleem zit. 'Het zijn twee verschillende interesses die met elkaar clashen, de sport en de show, en ik geef niet zoveel om de show.' Vervolgens laat de Duitser in gesprek met Sky Sports weten te vinden dat het om de sport moet draaien en niet om de show.
De Aston Martin-coureur laat tijdens de presentatie weten dat Masi op de betreffende dag waarschijnlijk één van de moeilijkste banen had. 'Het is niet makkelijk om in de schoenen van de scheidsrechter of Michael zijn schoenen te staan, maar ik denk dat hij geweldig werk heeft geleverd, zeker doordat hij de positie moest invullen nadat Charlie zo snel overleed.'
'Hij is erg gefocust en erg vastberaden geweest om goed werk te leveren. Ik weet niet wat zijn toekomst is, maar ik hoop dat hij blijft want over het algemeen heeft hij het goed gedaan', aldus de viervoudig wereldkampioen. 'Er is erg veel controverse over de laatste race, maar dat zou er niet moeten zijn. Hij heeft het goed gedaan.'
Beschamend om alles op één iemand af te schuiven
'Het is absoluut fout', zo laat de Duitser weten aan Sky Sports wanneer hem wordt gevraagd of het verkeerd is om alles op één persoon af te schuiven. 'Het is beschamend dat alles zo erg gefocust is op één persoon. Hij had die dag een zeer moeilijke baan en heeft het beste gedaan wat hij kon. We zouden ons moeten focussen op het verbeteren van de regels en deze duidelijker te maken', zo laat Vettel zijn licht schijnen op de situatie.
Lees ook
Mitchel zijn eerste kennismaking met de Formule 1 was toen hij een jaar of zes was en bij zijn oom thuis fenomenen als Michael Schumacher en Mika Häkkinen zag racen. Vanaf dat moment was hij verkocht. De liefde voor auto's is er altijd al geweest, maar de koningsklasse van de autosport heeft iets magisch voor hem. Als opleiding is de 26-jarige man uit Vuren SPECO Sportcommunicatie gaan doen om in de sportwereld terecht te kunnen komen. Sinds begin november 2021 is Mitchel werkzaam voor F1Maximaal.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- I'm just a lonely boy lonely and blue I'm all alone With nothin' i can do
ZX12R06-11-2026 - Wie van de drie............. Hamilton Russell Norris Tietiediedie tiediediedie tiediediediedie tiediediediedie Wil de echte coereur opstaan.... Waarom blijven ze zitten? Aan Albert Mol zal het niet liggen. Ohw zegt Herman Emink, het moest zijn......wil de echte jankert opstaan. En hup, daar gingen ze alledrie.
Supermax-06-11-2026 - Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026















