F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | De crash van Bottas en Russell met reacties
Formule 1
door
Marnik Kok
maandag, 19 april 2021 om 14:59
door
Marnik Kok
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Valtteri Bottas
F1 nieuws
Mercedes
George Russell
Formule 1 2021
GP Emilia-Romagna
Imola
Marnik Kok
Journalist/Editor
loading
Populair F1-Nieuws
Ondertussen in F1 | Hamilton geniet met nieuwe puppy Halo van zomerpauze
aug 08, 13:10
Windsor wordt moedeloos van discussie met fan: "Hij is niet zo snel als Verstappen"
aug 07, 17:50
Red Bull-rijders enorm streng beoordeeld: "Ongewoon veel slordige momenten bij Verstappen"
aug 07, 20:35
FIA met andere visie dan Verstappen: "Mogen geen auto's zijn waar iedereen mee kan rijden"
aug 07, 19:45
Verstappen spreekt zich uit over eventuele racecarrière dochter Lily: "Daar zal ik duidelijk in zijn"
aug 08, 10:53
F1TV-analist looft Verstappen en goede vriend van de Nederlander: "Presteert op ongelooflijk niveau"
aug 08, 9:00
'Red Bull heeft volgende aanwinst op het oog, richt pijlen op vertrekkend Aston Martin-kopstuk'
aug 07, 15:38
Albers zag de Red Bull-bolide op één gebied excelleren: "Dat is niet normaal!"
aug 08, 11:55
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Jos Verstappen deelt overtuiging: "Dan rijdt Max niet meer in de Formule 1"
aug 08, 14:00
Ondertussen in F1 | Hamilton geniet met nieuwe puppy Halo van zomerpauze
aug 08, 13:10
Albers zag de Red Bull-bolide op één gebied excelleren: "Dat is niet normaal!"
aug 08, 11:55
Verstappen spreekt zich uit over eventuele racecarrière dochter Lily: "Daar zal ik duidelijk in zijn"
aug 08, 10:53
McLaren geeft nog niet op en laat zich inspireren door Verstappen
aug 08, 9:53
F1TV-analist looft Verstappen en goede vriend van de Nederlander: "Presteert op ongelooflijk niveau"
aug 08, 9:00
Meer artikelen
Laatste reacties
JeroenAarde
08-08-2026
Dit is waarschijnlijk één van de bestuurders die eigenwijs vol willen houden dat het concept okay is. Dat is het niet, dat ziet iedereen en wordt ook door de coureurs gezegd! Dat het lichter, korter en smaller zou moeten onderschrijf ik maar het is niet gezegd dat ik zijn visie van het huidige concept volg. Om de borst vooruit te houden zonder gezichtsverlies is de oplossing eenvoudig. Maak de motor voor een groot deel belangrijker dan de batterij in verhouding 65/35 en niemand zeurt meer. De verbetering van de F1 zit in de brandstof. De batterij zorgt op den duur weer voor een ander milieu probleem. Door de klimaatgekte is de F1 en auto industrie ook de batterij richting opgegaan. Deze batterij heeft het gewicht in de F1 autos erg omhoog geschroefd. Daar zou je al een behoorlijke gewichtsvermindering mee doen en ruimte creëren om de autos kleiner en smaller te maken. Om weer echte raceauto's te zien zodat iedereen weer terugkomt naar de F1 die inmiddels weggelopen zijn!
Tiras
08-08-2026
Mike was gewoon een alter ego van Liam denk ik, ff lekker stoken bij Windsor!
Tiras
08-08-2026
'Ik vind het een goede zaak dat het geen auto's zijn waar iedereen mee kan rijden.".... Nou volgens Alonso kan onder deze nieuwe (m.n. energie) regelementen zelfs zijn Engineer deze auto nu besturen.
DanielDruff
08-08-2026
Die kinderkamer voor Lily moest natuurlijk ergens vandaan komen, vandaar dat Max en Kelly vorig jaar een zeer exclusief appartement hebben gekocht in Monaco. Naar verluid hebben ze daar zo'n 75 miljoen euro voor af mogen tikken. Wat daarbij me nog het meeste verbaasd is dat de gehele Nederlandse roddelpers en de RTL Boulevards van deze wereld dit uitermate belangrijke nieuws volledig hebben gemist.
Bassie1
07-08-2026
Geen discussie waard! Sluiten!
VeeWeetje
07-08-2026
Helemaal mee eens Wim, Hij heeft net als Olav Mol soms een wat "dwingende mening" Het kan best dat de fan in kwestie probeerde een vergelijkbaar gevoel bij Windsor op te roepen. Maar in een tijd zonder races zijn dit leuke berichtjes
ZX12R
07-08-2026
AH, een vreemdganger dus, Geen wonder dat ie geen smaak heeft. 😜
Forzapertutti
07-08-2026
The Hinch is geen Engelsman...
wg
07-08-2026
😂 Hij gebruikt gelukkig over het algemeen alleen topsnelheden, verder gebruikt hij zijn race-inzichten qua rotatie, baangebruik, etc. Alleen snelheid in of uit een bocht zegt helemaal niets, dus wat dat betreft heeft hij sowieso gelijk 😂.
Gambit1996
07-08-2026
Komop iedereen weet toch dat niet Lawson maar Latifi de onbetwiste GOAT is. Max kan nog wat leren van hem En iedereen maar zeggen Schumacher of Hamilton, hahahaha. Latifi pakt ze allemaal met de ogen dicht met als onbetwiste nummer 2 of GOATINESS Lawson natuurlijk 😂😂😂😂😂
Loading
Vorig artikel
Palmer: 'Strijd tussen Verstappen en Hamilton gaat Rosberg-Hamilton kant op'
Volgend artikel
Honda heeft 'indrukwekkend' nieuw startsysteem, verklaart monsterstart Imola
2 Reacties
Plaats reactie