Williams-teambaas Roberts heeft coronavirus, mist GP Turkije

Formule 1
woensdag, 11 november 2020 om 19:47
Williams George Russell Mugello
Williams-teambaas Simon Roberts heeft positief getest op het coronavirus. Daardoor zal de huidige teambaas van het team niet afreizen naar de Grand Prix van Turkije. In een verklaring van Williams geeft het team te kennen dat de Brit het overigens goed maakt, maar dat hij wel de komende tien dagen in quarantaine zal gaan om het virus uit te zitten.
Roberts testte afgelopen maandag positief, in de testronde die iedere maandag voorafgaand aan een Grand Prix-weekend wordt uitgevoerd. Wel zal Roberts 'gewoon' zijn werkzaamheden uitvoeren, maar dan vanuit huis. Op het circuit krijgt de hoofdontwerper bij Williams, Dave Redding, de verantwoordelijkheid over het reilen en zeilen van het team tijdens de Grand Prix van Turkije.
Het team zal daarnaast ook flink moeten doortesten, ondanks dat Roberts niet met veel mensen van zijn team in aanraking is geweest. Daardoor kan Williams gewoon aantreden bij de Grand Prix van Turkije op het circuit van Istanbul Park. Uit die nieuwe testronde is overigens geen nieuwe besmetting gekomen.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading