
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleRed Bull Racing vroeg in de winterstop bij de autosportbond FIA om duidelijkheid omtrent het eventueel verbranden van olie als brandstof door Mercedes tijdens de kwalificatie. Mercedes-teambaas Toto Wolff verweert zich in La Gazzetta dello Sport en is het niet eens met de aantijging.
'Ze zien spoken', reageert Wolff. 'We beschikken al jaren over een motorinstelling die ons meer pk’s geeft tijdens de kwalificatie. Dat is niets nieuws. Misschien dat er in Melbourne protesten volgen, maar Mercedes voelt zich veilig.'
Wolff verwacht in 2017 veel concurrentie van Ferrari. 'Het is een solide team met de juiste middelen, capabele engineers en een energieke en gemotiveerde leider. Het is logisch om een competitief Ferrari te verwachten. In de wintertests hadden zij de snelste auto en ze reden veel kilometers. Ik verwacht Ferrari op zondagmiddag in Australië op het podium en ik hoop dat we met hen kunnen strijden om de overwinning', aldus de Oostenrijker. (foto: Red Bull Content Pool)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Op de step op de step, ben zo blij dat ik hem heb
Supermax-05-11-2026 - Witte klompvoeten 😂🤣
ZX12R05-11-2026 - Er zijn engelsen die halen graag witte voetjes. Haha
Supermax-05-11-2026 - Getikt 😂🤣
ZX12R05-11-2026 - Altijd voetjes op de vloer blijven Maxi. Dat is weer een Hollandse eigenschap. Dat missen die Engelsen dan weer.
ZX12R05-11-2026 - Maxi dacht, zoals het klokje thuis tikt.......
Supermax-05-11-2026 - 1 Van zijn speciale gave denk ik.
ZX12R05-11-2026 - Van onderen!! Haha
Supermax-05-11-2026 - ZX12R, maar wel héél snel …
MaxMaximaal05-11-2026 - VeeWeetje En nu vraag ik mij opeens af wie is nu eigenlijk the rookie, Russell of Antonelli ? …
MaxMaximaal05-11-2026













