Wolff ziet mogelijkheden voor Williams als B-team en kijkt naar Red Bull en Toro Rosso

Formule 1
zondag, 22 juli 2018 om 10:53Le Figaro
standaardfoto f1maxjpg
Waar elk topteam hedendaags een B-team lijkt te hebben, blijft Mercedes hierin achter. Echter kan daar in de toekomst iets aan veranderen. Mercedes-teambaas Toto Wolff zegt in Le Figaro dat een eventuele overname van Williams in de toekomst niet ondenkbaar is. 
Red Bull was met Toro Rosso het eerste topteam dat nadrukkelijk een B-team in de zelfde klasse liet rijden. Nu Ferrari sinds dit seizoen erg nauwe banden heeft met Sauber lijkt ook Mercedes overstag te gaan. Het kwakkelende Williams had al nauwe banden met haar motor leverancier, maar het kwakkelende team lijkt nu zelfs in de picture te zijn voor een eventuele overname als B-team van Mercedes.
Toto Wolff legt aan de Franse krant uit waarom men bij de Duits renstal over dit plan nadenkt. 'Je ziet bij Toro Rosso en Red Bull dat men beter wordt van elkaar. Men heeft toegang tot elkaars gegevens en Toro Rosso test nu in feite zelfs de Honda motor voor het grote Red Bull-team. Dat gaat wel erg ver, maar het geeft in ieder geval een signaal dat samenwerkingen zoals deze voor beide partijen gunstig is. We gaan dus over zo'n  constructie nadenken en Williams lijkt ons een geschikt team', verklaart Wolff. (Foto: Mercedes AMG F1)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading