
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleSinds de komst van Liberty Media als nieuwe eigenaar van de Formule 1 is het social media beleid dat onder Bernie Ecclestone bijzonder strikt was, versoepelt. Dat heeft er toe geleid dat teams veel meer via sociale platformen met hun fans en volgers kunnen communiceren.
Check hier de social story van de Australische Grand Prix 2017
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026
- Dus de voerselbank kunnen we achterwege laten nu. Of hou je nog wat over na die 64 ruggen onderhoud.
Supermax-03-11-2026 - En dan heb je voor dat geld nog maar een heel klein werkvenster waar binnen alles lekker werkt, al moet ik toegeven dat het de laatste tijd stukken beter gaat. ;)
peterheijnen3303-11-2026 - Twee toppers binnen het team als LH naar mclaren zou gaan dat is een voorbarige conclusie. Norris heeft dit jaar weinig tot niets laten zien en dat voor een wereldkampioen door directe team orders. De golden boy en LH in een team zal het zelfde effect hebben als nu bij Ferrari onze golden boy ziet soms een mogelijkheid om in te halen die er niet is en voilla alle twee eraf. Als ik lewis was ging ik voor een stoeltje bij cadilac LH houd van Amerika en kan bij cadilac weer zijn gedroomde nr1 coureur worden.
Jos Hendriks03-11-2026 - Volgens de Wet van Montoya is Hadjar ook gewoon net zo goed als Max, maar kan hij gewoon net iets minder goed omgaan met een instabiele wagen. Het is slechts een detail, meer niet ...MJAH03-11-2026
- Norris en Piastri laten zich inderdaad wel vaak makkelijk het kaas van het brood eten. Zou ideaal zijn voor Lewis. Hij kan natuurlijk ook gewoon terug gaan naar Mercedes in plaats van Russell.MJAH03-11-2026












