Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleOmdat Sebastian Vettel in voorgaande jaren meestal de bovenhand had op Kimi Raikkonen, werd de Duitser meestal als de nummer 1 coureur van het team beschouwd. Echter, sinds de indrukwekkende opmars van Charles Leclerc is dit niet meer zo vanzelfsprekend. Teambaas Mattia Binotto zet het uiteen tegenover Formel1.de.
Mattia Binotto gelooft heilig in twee topcoureurs in zijn team te hebben. 'Mercedes deed hetzelfde. Zij reden in 2016 met Lewis Hamilton en Nico Rosberg, en ik herinner me dat ze dat jaar beide kampioenschappen hebben gewonnen, het is dus niet onmogelijk', zo openbaart de teambaas van Ferrari.
Vettel werd een "nobele diender" genoemd
Terwijl er bij Red Bull en Mercedes een duidelijke hiërarchie te zien is, vroeg men zich in de afgelopen weken af hoe dat bij Ferrari zat. Mede dankzij Leclerc zijn indrukwekkende optreden tegen Hamilton en Vettel zijn gestuntel in Monza werden er pijnlijke vragen gesteld. Binotto trekt zich er echter weinig van aan. 'Ik ben erg blij met mijn coureurs. Het is een combinatie van ervaring en jong talent. We vertellen de twee wat we tijdens een race van ze verwachten en dat pakken ze allebei uitstekend op', aldus Binotto. Mercedes teambaas Toto Wolff gooide in Singapore nog wat olie op het vuur door te speculeren dat ze elkaar punten zouden afnemen en dat de relatie zou kunnen verzuren. Ook hiervoor haalt Binotto zijn neus op: 'Ik zie dit echt niet als een probleem.' (Foto: Ferrari F1 Media)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- jij zegt wat wij al dachten, hij denkt ook te kunnen schelden en negeren wat max ook doet, alleen max houd het mer respect, en dat woord staat niet in hun (zijn) koran
wieringa_harm03-11-2026 - Ferrari heeft de grote fout zelf gemaakt, door Hamilton binnen te halen en te denken dat ze meteen weer kampioen zouden worden. Charles was altijd een teamplayer en handelde in 't belang van 't team, maar nu Hamilton er is en het hele team en media om Hamilton draait staat Charles op rang 2, en op de baan zal hij dan wel ff laten zien dat ie sneller of gehaaider is dan de diva die denkt dat heel Italië en Ferrari om hem heen draait.
wieringa_harm03-11-2026 - als er alleen woorden zijn gevallen ennniet is geknokt, vind ik het hele haas team een wassen neus om dat een courreur meteen te ontslaan en de rest maar even wat rookies in te zetten. had dan zoveel lef gehad om de rest vd races 1 wagen in de pits te laten staan. maar ocon zn kunnen zal ook wel tegen hm gewerkt hebben, dat haas deze sprong maakt. Max heeft ook wel es zeer verhitte gesprekken in het team maar door zn superio rijden krabbelt RB wel eerst 3x achter hun oren voor ze zoiets roepen
wieringa_harm03-11-2026 - Lewis is en blijft Lewis. Elke dubbelganger liet zijn gezicht verbouwen en zelfs klonen is zwaar verboden.
Supermax-03-11-2026 - dat wat montaya hier opsomt zal zeker zijn gevolg hebben maar is niet de oorpsrong voor george zn gedrag. tussen george en kimi zit een leeftijds verschil dat is mentaal al een verschil. daarbij George is door de jaren heen bang geworden te crashen. kijk maar terug naar zn koprol in australie toen alonso hm kegelde, hij riep in groot paniek en doodsbang. doordat zn auto nu wat onstabiel is maakt hm bang en tempert hij zn snelheid. kimi die nog jong en niet bang is houd gewoon t gas er op en ziet wel waar of hoe hij uit een bocht komt. dat is ook hoe een echte courreur hoort te zijn, ook max boeit t niet dat ie crasht, hij en net als kimi weten dat de wagen zeer veilig is.
wieringa_harm03-11-2026 - Ja we mogen van geluk spreken dat we dit allemaal mee hebben kunnen maken, nu hij weer vooraan mee doet, worden de perikelen snel vergeten, ook het bijzondere dat sommige motoren nergens last hadden van de regen, het wordt weer makkelijk vergeten als Max vooraan mee doet. Ben benieuwd nu Iran bekend gemaakt heeft dat de hotels waar de moto gp coureurs én F1 coureurs verblijven, doelwit is voor aanslagen. Denk dat de veiligheid toch niet zo goed beschermd is, als de FIA én FOM willen doen geloven.Milou201503-11-2026
- Nu hebben alle 4 de topteams een kampioen in de gelederen. Bijzonder.
ZX12R03-11-2026 - Ik kan me onmogelijk voorstellen hoe een F1 start is, maar ik heb veel online geraced en op dat veel lagere niveau veel ervaring. Het niveau is niet te vergelijken, maar het principe is relatief hetzelfde.
peterheijnen3303-11-2026 - Dan mag straks lambiase proberen het verwende knulletje van Mclaren in het gereel te krijgen. Zal die Norrie wel even aan moeten wennen dat zijn stomzinnige uitspraken welke hij nu af en toe naar die Will Joseph roept met een klap met de hamer beantwoord word door Lambiase.
ZX12R03-11-2026 - De FIA werkt deze schandvlek zelfs in de hand door de 2 meest incompetente stewards aan te stellen welke je maar kunt bedenken. Vooral nietsnut Connely is een schandvlek voor het racen opzich. Te dom en te rancuneus om ook maar iets objectief te kunnen benaderen zodra de naam Verstappen in beeld komt. De man kun je het best vergelijken met een drol met vingers, Alles wat ie doet stinkt naar voorkeur en vooringenomenheid. Net als die Warwick, ook zo'n 'mammies trots'.
ZX12R03-11-2026












