Hakkinen: 'Het is goed om de getalenteerde Australiër op het podium te zien'

Formule 1
dinsdag, 03 november 2020 om 12:34
Daniel Ricciardo Imola
Mika Hakkinen noemt het momentum dat Renault op dit moment heeft erg belangrijk voor de toekomst. Renault wist in Duitsland voor het eerst sinds 2011 weer een podiumplek te behalen en herhaalde die prestatie afgelopen weekend door derde te worden met Daniel Ricciardo.
'De problemen van Max Verstappen kwamen Daniel Ricciardo ten goede', schrijft Hakkinen in een column voor Unibet. 'En voor de tweede keer in drie races was het goed om de getalenteerde Australiër op het podium te zien.' Ondanks dat de podiumplek met enig geluk werd behaald. Is het erg belangrijk voor Renault.
'Het opbouwen van momentum is zo belangrijk in deze sport en we kunnen zien dat Renault en Daniel dit seizoen echt goede vooruitgang hebben geboekt', schrijft de tweevoudig wereldkampioen. 'Fernando Alonso zal deze resultaten op de voet volgen, want als hij een auto krijgt die in staat is het podium te halen, zal dat de spanning in de Formule 1 enorm vergroten.' (Foto: Renault Sport Media)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading