
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDamon Hill denkt dat Red Bull Racing heeft gesleuteld aan de auto van Max Verstappen. De voormalig Formule 1-coureur zag dat de Nederlander afgelopen weekend geen enkel moment onder druk stond van Sergio Pérez, ondanks dat de drievoudig racewinnaar de afgelopen weken vaak dicht in de buurt van Verstappen kwam. Hill verwacht dat Red Bull ervoor heeft gezorgd dat Verstappen wat minder onderstuur ervoer, wat in Canada perfect werkte voor de coureur.
Verstappen wist in Montreal voor de zesde keer dit seizoen als eerste over de streep te komen. Dat weekend was de coureur ook weer de snelste in enkele vrije trainingen en pakte hij natuurlijk ook poleposition op de zaterdag. De enige coureur die hem onder druk kon zetten, was Carlos Sainz. Pérez kwam niet echt in de buurt van de snelheid van de regerend wereldkampioen, en Hill denkt dat het komt doordat het team van Red Bull iets heeft aangepast aan de auto van Verstappen.
'Max heeft iets gevonden, want hij was heel erg dominant gedurende het Grand Prix-weekend in Canada', vertelt de enkelvoudig wereldkampioen bij de F1 Nation-podcast. 'Er was geen moment dat Pérez een dreiging vormde. Het team moet iets veranderd hebben.' Pérez kende een dramatisch weekend in Canada. Tijdens de kwalificatie crashte de Mexicaan, waardoor hij niet in het gevecht was voor de overwinning. Op zondag werd het allemaal nog erger voor de drievoudig racewinnaar, aangezien hij zijn race moest staken door technisch malheur.
Hill: 'Dat kan perfect werken voor Verstappen'
Hill is er dus van overtuigd dat Red Bull haar coureur heeft geholpen. De Brit zag dat Verstappen minder te last had van onderstuur. 'Ze hebben iets gedaan om Verstappen te helpen, want hij laat zichzelf niet zomaar verslaan tijdens de kwalificaties. Ik denk dat het team geprobeerd heeft om Verstappen te geven wat hij echt nodig had. Het leek erop alsof de auto wat minder last had van onderstuur, en dat kan perfect werken voor Verstappen', concludeert Hill.
Lees ook
Al vanaf jonge leeftijd was Mike geïnteresseerd in de ronkende motoren van onder anderen Michael Schumacher en Fernando Alonso. De laatste jaren is de passie voor de sport steeds groter geworden en mist hij geen enkele sessie meer tijdens een Formule 1-weekend. Mike heeft zijn MA Journalistiek en Nieuwe Media aan de Universiteit van Leiden behaald, en begon in 2021 als stagiair bij F1Maximaal.nl.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Dat is weer een ander dingetje..., 😜
ZX12R06-11-2026 - Bbbbrrrrrr
Supermax-06-11-2026 - Weet ik nog zo net niet, lekker jongetje met donkere krulletjes 😂😂😜
ZX12R06-11-2026 - Denk zelfs dat Albert had gezegd, ik sla wel even een beurtje over.
Supermax-06-11-2026 - Ik dacht dat hij zadelpijn had!
Supermax-06-11-2026 - Bij Albert op schoot????
ZX12R06-11-2026 - Als je op zo’n manier op je nummer wordt gezet, zeg maar gerust in je poepertje wordt geknepen door je teambaas, dan zou je van schaamte toch nooit meer in een zitje van een Ferrari durven plaatsnemen. Maar ach, deze Britse jankbal is de schaamte al lang voorbij en is zeer slecht bedeeld voor wat betreft het bezitten van een gezonde portie zelfreflectie …
MaxMaximaal06-11-2026 - Benny Hill is back in Town.
ZX12R06-11-2026 - I'm just a lonely boy lonely and blue I'm all alone With nothin' i can do
ZX12R06-11-2026 - Wie van de drie............. Hamilton Russell Norris Tietiediedie tiediediedie tiediediediedie tiediediediedie Wil de echte coereur opstaan.... Waarom blijven ze zitten? Aan Albert Mol zal het niet liggen. Ohw zegt Herman Emink, het moest zijn......wil de echte jankert opstaan. En hup, daar gingen ze alledrie.
Supermax-06-11-2026


















