Daniel Ricciardo zorgt voor spanning in de paddock door zijn contract voorlopig niet te verlengen. De Australiër aast mogelijk op een stoeltje bij Mercedes of Ferrari. Bij beide teams lopen de contracten van Kimi Raikkonen en Valtteri Bottas eind 2018 af, net als die van Ricciardo bij Red Bull.
De laatste wordt vaak in verband gebracht met Ferrari. Reden voor Helmut Marko om daar een grapje over te maken voor de kwalificatie voor de Grand Prix van Abu Dhabi. 'Ik zei tegen hem dat als hij de beide Ferrari's eraf zou ketsen, we wel genereus kunnen zijn', lacht Marko, die benadrukt 'dat er nog veel tijd is'.
Ricciardo maakt op zijn beurt aan Motorsport-total.com duidelijk dat hij nu echt een goede keuze wil maken, dat het niet om financiële belangen gaat en dat hij graag een meerjarig contract wil tekenen. Hij is bang voor een Fernando Alonso-scenario, dat hij het verkeerde team kiest. 'Dat is één van de redenen waarom ik mijn besluit niet wil overhaasten', verduidelijkt de rijder op de site. (foto: Red Bull Content Pool)