De coronacrisis heeft veel teweeggebracht in de Formule 1. Veel teams waren genoodzaakt om de werkwijze op de schop te gooien en zo was dat ook het geval bij Mercedes. Volgens directeur Hywel Thomas is het team door de intrede van de pandemie een stuk effectiever geworden. Er moesten wel veel wijzigingen worden gemaakt in de fabriek om corona-proof aan de slag te gaan.
'We hebben al het werk aan de krachtbron moeten afwerken tijdens een enorme pandemie. Dat leverde voor ons natuurlijk extra problemen en uitdagingen op', opent Thomas in een interview met Speedweek.com. 'Maar de veiligheid van onze medewerkers staat natuurlijk voorop. We hebben uiteindelijk wel mensen nodig om in de fabriek werkzaamheden uit te voeren.'
'We moesten daarom veel wijzigen in de fabriek, alles moest natuurlijk voldoen aan de veiligheidsvoorschriften voor het corona-virus. Uiteindelijk is dat goed gelukt. Iedereen kan nu prima veilig aan de slag', gaat Thomas verder. Echter had het team niet verder gekomen zonder een goede IT-infrastructuur. 'Ik zou dan ook niet weten hoe we het twintig jaar geleden hadden aangepakt. Maar doordat we meer online zijn gaan werken, is het effectiever geworden', sluit de directeur af.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties