
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleEsteban Ocon reed vorig jaar een half seizoen voor het bescheiden Manor, maar krijgt dit seizoen de kans bij het grotere Force India. Die kans heeft de jonge Fransman met beide handen aangegrepen. De protége van Mercedes presteerde in de eerste seizoenshelft uitstekend en eindigde slechts één race niet in de punten.
'Het doel was om elke race punten te halen en dat doen we, met uitzondering van Monaco. Daar hebben we een beetje pech gehad', luidt een tevreden Ocon in gesprek met onder meer GPUpdate.net.
Ondanks dat de Force India-coureur al 45 punten verzamelde in het WK wil hij meer. 'Ik voel me steeds comfortabeler in het team en de auto. We beginnen nu bovendien op circuits te komen die ik al ken, wat eveneens helpt. Ik kijk uit naar wat de rest van het seizoen brengt, maar voor nu ben ik content.'
'In de eerste vijf races ben ik doorlopend beter geworden, daarna gaat het om het verbeteren van de details. Dat ben ik nu aan het doen, maar kost uiteraard meer tijd. Ik ben doorlopend aan het leren en zal niet verslappen voor ik mijn podiumplek heb', sluit een ambitieuze Ocon af.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026
- Dus de voerselbank kunnen we achterwege laten nu. Of hou je nog wat over na die 64 ruggen onderhoud.
Supermax-03-11-2026 - En dan heb je voor dat geld nog maar een heel klein werkvenster waar binnen alles lekker werkt, al moet ik toegeven dat het de laatste tijd stukken beter gaat. ;)
peterheijnen3303-11-2026 - Twee toppers binnen het team als LH naar mclaren zou gaan dat is een voorbarige conclusie. Norris heeft dit jaar weinig tot niets laten zien en dat voor een wereldkampioen door directe team orders. De golden boy en LH in een team zal het zelfde effect hebben als nu bij Ferrari onze golden boy ziet soms een mogelijkheid om in te halen die er niet is en voilla alle twee eraf. Als ik lewis was ging ik voor een stoeltje bij cadilac LH houd van Amerika en kan bij cadilac weer zijn gedroomde nr1 coureur worden.
Jos Hendriks03-11-2026 - Volgens de Wet van Montoya is Hadjar ook gewoon net zo goed als Max, maar kan hij gewoon net iets minder goed omgaan met een instabiele wagen. Het is slechts een detail, meer niet ...MJAH03-11-2026
- Norris en Piastri laten zich inderdaad wel vaak makkelijk het kaas van het brood eten. Zou ideaal zijn voor Lewis. Hij kan natuurlijk ook gewoon terug gaan naar Mercedes in plaats van Russell.MJAH03-11-2026












