Naar inhoud springen

Ondertussen in F1 | Verstappen laat zich de kaas niet van het brood eten door Stroll

Formule 1
lance-stroll-aston-martin-gp-nederland-2026-zondag-2

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Tussen al het belangrijke nieuws kun je best eens wat dingetjes missen. Geen nood, F1Maximaal.nl houdt je in de rubriek Ondertussen in de F1 op de hoogte van alle zin en onzin uit de wereld der Formule 1.

Verstappen laat zich de kaas niet van het brood eten door Stroll

Een opvallend moment aan het einde van de eerste vrije training: terwijl de coureurs zich klaarmaakten voor de proefstarts, schoot Lance Stroll nog even langs Max Verstappen. De coureurs krijgen vaak de instructie om hun proefstarts aan een bepaalde kant van de grid af te werken en Verstappen en Stroll moesten duidelijk aan de buitenkant staan. Het is zeer uitzonderlijk dat coureurs elkaar op dit soort momenten proberen te dwarsbomen. Verstappen accepteerde de actie van Stroll ook niet, haalde de Aston Martin in, en greep gewoon 'zijn startvak'. Stroll moest eieren voor zijn geld kiezen en stopte uiteindelijk aan de binnenkant.

Red Bull houdt van de nieuwe helm van Verstappen

Max Verstappen rijdt in Brazilië vaak met een andere helm, om stil te staan bij zijn band met het Zuid-Amerikaanse land. Dit weekend rijdt hij in het land van vriendin Kelly Piquet met een 'samba-helm'. Red Bull Racing vindt de helm duidelijk een succes en laat dat in een video op de sociale media zien.

Alpine-coureurs dragen speciaal racepak in São Paulo

Het team van Alpine laat Pierre Gasly en Franco Colapinto in een bijzonder en opvallend racepak verschijnen. Vanaf vrijdag zullen zij in iedere sessie in een speciale Mercado Livre-outfit te bewonderen zijn, zo heeft Alpine op zijn eigen website bekendgemaakt.

Leclerc en vrouw Alexandra verwelkomen dochter

Charles Leclerc en zijn vrouw Alexandra hebben dinsdag hun eerste kindje gekregen. De partner van de Ferrari-coureur, die afgelopen weekend nog als vierde eindigde in de Grand Prix van Mexico, maakte op Instagram de naam van de nieuwste Leclerc-telg bekend.

Verstappen toont prachtige samba-helm aan de wereld

Max Verstappen heeft natuurlijk een bijzondere band met Brazilië. Zijn vriendin, Kelly Piquet, komt uit het Zuid-Amerikaanse land, en samen met Piquet heeft hij dus ook een half-Braziliaans dochtertje. Verstappen staat dan ook stil bij het Braziliaanse weekend met een speciale samba-helm in de kleuren van Brazilië. Het resultaat mag er zijn!
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading