
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleKimi Raikkonen en Sebastian Vettel zetten Monza in vuur en vlam door de volledige eerste startrij op te eisen voor Ferrari. Het is een goed uitgangspunt voor de Scuderia voor hun thuis Grand Prix.
'Er is geen betere plek om dit te presteren dan hier', zei Raikkonen direct na de kwalificatie vanaf de grid in het top-3 interview. 'Het betekent nog helemaal niets voor morgen, want het werk is pas voor de helft gedaan, maar de uitgangspositie kan niet beter.'
Teamgenoot Sebastian Vettel start als tweede en maakte zo het Ferrari-feestje compleet. Toch was de Duitser niet helemaal happy. 'Mijn tweede run was niet optimaal. Kimi reed achter me en kon natuurlijk profiteren van een slipstream, daardoor was hij een beetje te snel. Daar moeten we in het team nog maar eens over hebben. Het is geweldig om de support rondom het circuit te zien.'
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026
- Dus de voerselbank kunnen we achterwege laten nu. Of hou je nog wat over na die 64 ruggen onderhoud.
Supermax-03-11-2026 - En dan heb je voor dat geld nog maar een heel klein werkvenster waar binnen alles lekker werkt, al moet ik toegeven dat het de laatste tijd stukken beter gaat. ;)
peterheijnen3303-11-2026 - Twee toppers binnen het team als LH naar mclaren zou gaan dat is een voorbarige conclusie. Norris heeft dit jaar weinig tot niets laten zien en dat voor een wereldkampioen door directe team orders. De golden boy en LH in een team zal het zelfde effect hebben als nu bij Ferrari onze golden boy ziet soms een mogelijkheid om in te halen die er niet is en voilla alle twee eraf. Als ik lewis was ging ik voor een stoeltje bij cadilac LH houd van Amerika en kan bij cadilac weer zijn gedroomde nr1 coureur worden.
Jos Hendriks03-11-2026 - Volgens de Wet van Montoya is Hadjar ook gewoon net zo goed als Max, maar kan hij gewoon net iets minder goed omgaan met een instabiele wagen. Het is slechts een detail, meer niet ...MJAH03-11-2026
- Norris en Piastri laten zich inderdaad wel vaak makkelijk het kaas van het brood eten. Zou ideaal zijn voor Lewis. Hij kan natuurlijk ook gewoon terug gaan naar Mercedes in plaats van Russell.MJAH03-11-2026













