
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDaniel Ricciardo vreesde dat hij de komende maanden in lastige en ongemakkelijke situaties terecht zou komen vanwege zijn aangekondigde vertrek naar het fabrieksteam van Renault. Tot vreugde van de Australiër valt het allemaal erg mee.
'Ik ben echt heel erg blij dat ik kan zeggen dat er nauwelijks sprake is van ongemakkelijke momenten”, aldus Ricciardo in Monza tegenover Motorsport.com. 'Ik had zeker wat verwacht, ofwel vanuit het team ofwel van de media. Maar zelfs de persconferentie voor de Belgische Grand Prix verliep vrij tam. Bijna niemand ging er echt diep op in. Iedereen leek respectvol en begripvol.'
Geen spijt
Ricciardo benadrukte nogmaals dat hij geen spijt heeft van zijn beslissing. 'Nee. En nogmaals: het is niets persoonlijks. Ik ben me ervan bewust dat op dit moment de structuur en alles bij Red Bull sterker is, maar ik heb de knop omgezet naar een langetermijnproject. Ik voel me goed sinds ik het contract heb getekend, en ik weet waar ik me in stort', besloot de Australiër. (Foto: Red Bull Content Pool)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Lawson top 8, Hadjar podium. Volgens mij had ik dat een paar weken terug gezegd dat binnenkort nog zou gebeuren :)
kami08-11-2026 - Wat een mega race van Verstappen. Regen na eerste stint eindigde eigenlijk net te vroeg, want Verstappen reed dat moment 2 seconde sneller per ronde dan de rest. Helaas kreeg Norris net te vroeg de leiding cadeau door falen van Mercedes. Net als gisteren. Gelukkig laten ze het bij viaplay niet na veren in de reet te steken. Kunnen ze er nog dieper in? Het is Mclaren gelukt na 1000 updates. Commentaar moet niet vergeten dat deze updates al van 2027 zijn dus dat het niet perse perspectief viedt gezien de rest er nog mee moet komen. Verder opmerkelijk dat Verstappen eind inter stint zijn banden als de beste overeind hield maar de softs er telkens binnen no time aan gingen. Daar waar Hadjar bijvoorbeeld wel de rondetijd bleef rijden. Er moet dus weer eens wat mis zijn geweest met de auto of afstelling van VerstappenRB2308-11-2026
- Na de start knipperde ik even een split esond met mijn ogen en toen ik ze weer wijd open had was VER alweer opgestoomd naar P4. Wat een held …
MaxMaximaal08-11-2026 - Lewis completely losing it!! Mooi is dat om het verschil te zien met noem maar een zijstraat Max of zo! 😂BellaBenni08-11-2026
- 😂🤣😂
wg08-11-2026 - Russell is al seizoenen achtereen de onbetwiste wereldkampioen F1, die Mercedes nooit gehad heeft …
MaxMaximaal08-11-2026 - Het is niet de koude waardoor de rillingen nu al door het lijf van Norris gieren, Hij komt, hij komt, en hij komt van VER om jouw te pakken.
ZX12R08-11-2026 - Toto heeft gelijk! Russell is een klasse apart.😂🤣 Russell had idd pole kunnen pakken, net als Albon, Bearman, Leclerc en iedereen als zij maar harder gereden hadden.
ZX12R08-11-2026 - Ik voel jouw comments feilloos aan makker.
ZX12R08-11-2026 - Zx12R Ik schrijf ballet en jij denkt meteen aan Russell. 🤔 hmmm … 😁
MaxMaximaal08-11-2026














