Toro Rosso neemt zichzelf en critici op de hak met FAQ Formule 1 woensdag, 14 februari 2018 om 18:26
Toro Rosso heeft de lachers op de hand gekregen met een geinige post op Twitter. Daarin gaf het team antwoord op denkbeeldige meest gestelde vragen, die vooral gaan over de Honda-motor. Daarmee slaat het team terug naar de critici.
loading
Yskonijn. Met Russell als ‘party pooper’ … Een trekpop danst nu eenmaal beter naar de pijpen van de echte grote baas/bazen van de F1.
En Leo, Domenicali is een natuurtalent wat dat aangaat … Het is voor mij overduidelijk; blaaskaak Domenicali heeft nog nooit gehoord van de uitdrukking “liever ten halve gekeerd, dan ten hele gedwaald“.
Een echte narcist, die compleet de weg kwijt is, maar dat niet wil/kan/mag toegeven … Fans van de sport haken af, maar niet vanwege de hersenspinsels van Zak Brown. Eens met Patrese. Er was een F1 voor Max en er zal een F1 zijn na Max. Voor de Nederlanders en fans van Max zal het minder leuk zijn, maar wellicht dat Rocco Coronel over een paar jaar op de grid staat. De F1 zal ook evalueren. Ik heb niet het idee dat de huidige staat van de F1 hetzelfde zal zijn als over 1 jaar. Het probleem is dat als Max zegt dat hij blijft, meteen de druk weg is voor FOM en de FIA om de regels verder aan te passen zodat het meer richting puur racen gaat. Dan blijft het Formule E on steroids. Leuk verhaal maar het is nog maar afwachten of het ook werkt. Weathly dacht eindelijk zijn droombaan te kunnen vervullen maar is na wat is het 1,5 jaar weer vertrokken. Newey dacht in een nieuw project weer een uitdaging te vinden en is in een nachtmerrie terecht gekomen, die had zich zijn nieuwe baan ook anders voorgesteld. Het is afwachten hoelang hij dit volhoudt. Er is al eerder iemand bij Mclaren vertrokken die wat anders beloofd werd dan wat uiteindelijk zijn baan bleek te zijn. Hopelijk heeft ie de juiste keuze gemaakt. Duurt nog even, ze gaan nog een tijdje door in zombie mode 🤣
Nieuw alternatief voor party mode 😏 Wanneer is de begrafenis? 😂🤣😂 Loading