Uitslag derde vrije training Grand Prix van Australië Formule 1 zaterdag, 15 maart 2025 om 3:43
Oscar Piastri kan met vertrouwen uitkijken naar de kwalificatie, want de Australiër heeft voor eigen publiek de snelste tijd gereden tijdens de derde en laatste vrije training op het Albert Park Circuit . Met een tijd van 1:15,921 was de McLaren -coureur slechts 0,039 seconden sneller dan George Russell . Ook Max Verstappen zat er prima bij. De Red Bull Racing -coureur eindigde op 0,081 seconden als derde, maar moest in de slotfase een snellere ronde afbreken na een momentje in de laatste sector. Liam Lawson (motorproblemen) en Oliver Bearman (spin) beleefden opnieuw geen fijne sessie.
F1 live kijken in 2025? Bekijk onze overzichtspagina of bestel rechtstreeks bij Viaplay of F1TV
loading
Gezien het feit dat het circuit en de hele pitstructuur en alles daaromheen eigendom is van Liberty Media en de FOM, nog afgezien van de totale investering van ruim een miljard die ze daar gedaan hebben, was dit natuurlijk wel te verwachten.
Ze hadden natuurlijk al een echt racecircuit aan de periferie van Las Vegas, echt een oldschoolcircuit, maar dat ligt natuurlijk niet aan de Strip, waar alle bekendheden zich doorgaans ophouden ... 😂 Scherp, Ferry, dank je! 👍
Is nu aangepast. Volgens mij zelfs meer dan een kilometer.
Laten we hopen dat ze het toch gaan doen. Voor Monaco zelf zou het goed zijn omdat het ook een grote uitbreiding van de jachthaven zou betekenen, en van mogelijke bouwgrond ... Jep, ik hoorde dat zijn nieuwe salaris op zo'n 50 miljoen per jaar ligt met dit nieuwe contract. Nog niet op het niveau van Hamilton, maar het komt al een stuk dichterbij ... Ach ja 65 of 70 miljoen wat maakt het uit joh.. geloof mij, nummer 1 bij de Verstappens zijn de pegels. Wow, dit mag in de kop van de titel: Montoya kraamt nu eens geen onzin uit.
@Redactie: "Verstappen bevestigde ook dat de topsnelheid in Canada een zwak punt was, voornamelijk vanwege het energiemanagement. Dat zal in Canada geen probleem vormen."
Ik denk dat in de laatste zin Monaco moet staan. Hij bedoeld wellicht in de middenmoot het snelste team 🤣 When you gotta go, you gotta go. Volgens de berichte van toen hij zijn vorige contract tekende, liep dat tot einde 2029. Dit met ieder jaar een forse salarisverhoging èn steeds eenvoudiger opties om enkelzijdig het contract te beëindigen. Naar wat ik vernomen heb, zou de looptijd van het nieuwe contract pas ingaan ná het uitdiepen van het vorige maar de financiële vergoeding per direct. Het zou Leclerc aan Ferrari binden tot de mid-2030s. Klopt als een bus, maar er gebeurt gedurende de race nauwelijks iets dat het publiek kan bekoren omdat de baan te weinig ruimte biedt voor acties, mede omdat de auto's steeds groter en breder werden. Één van de gesuggereerde layouts voegde bijna een kilometer asfalt toe aan het circuit en had potentie voor inhaal- en uitremacties. En je kunt me niet wijsmaken dat de coureurs dat niet zullen waarderen. Loading