
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMax Verstappen heeft er zin in om weer in Mexico te gaan racen. De Nederlander was regelmatig succesvol in het land in Midden-Amerika, en geniet van de support voor zijn team én zijn teamgenoot, die zijn thuisrace gaat rijden. De tweevoudig wereldkampioen is in ieder geval niet van plan om de teugels te laten vieren nu de titels in beide kampioenschappen binnen zijn en wil nog altijd winnen.
Verstappen laat in de Red Bull Preview weten uit te kijken naar het weekend in Mexico, waar hij vorig jaar nog een overwinning wist te boeken. 'Ik kijk ernaar uit om terug te gaan naar Mexico, ik hou van het eten daar, vooral de taco's! We hebben het als team altijd goed gedaan in Mexico. Het was natuurlijk ongelofelijk om daar vorig jaar te winnen en we hopen dit jaar op ongeveer dezelfde prestatie.'
Dat de Red Bull-coureur een Mexicaanse teamgenoot heeft, valt ook te merken wanneer hij in het land komt. De steun voor zijn team is enorm, en hij geniet van de aandacht die Sergio Pérez krijgt tijdens het weekend in zijn thuisland. 'Het is altijd goed om alle Red Bull-fans op de tribunes te zien, ze zijn zo gepassioneerd en er is altijd veel steun voor Checo, wat geweldig is om te zien', aldus Verstappen, die blij is met de passie die de Mexicaanse fans laten zien tijdens de raceweekenden.
'Blijven pushen'
In de Verenigde Staten wist Red Bull het constructeurskampioenschap veilig te stellen en twee weken ervoor werd Verstappen al wereldkampioen, maar achterover leunen is er zeker niet bij voor de Nederlander en zijn team. 'We hebben het constructeurs- en rijderskampioenschap veiliggesteld, maar we zijn er nog steeds om te winnen. We zullen blijven pushen en er alles aan doen om de rest van het seizoen competitief te blijven.'
Lees ook
Mitchel zijn eerste kennismaking met de Formule 1 was toen hij een jaar of zes was en bij zijn oom thuis fenomenen als Michael Schumacher en Mika Häkkinen zag racen. Vanaf dat moment was hij verkocht. De liefde voor auto's is er altijd al geweest, maar de koningsklasse van de autosport heeft iets magisch voor hem. Als opleiding is de 26-jarige man uit Vuren SPECO Sportcommunicatie gaan doen om in de sportwereld terecht te kunnen komen. Sinds begin november 2021 is Mitchel werkzaam voor F1Maximaal.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- I'm just a lonely boy lonely and blue I'm all alone With nothin' i can do
ZX12R06-11-2026 - Wie van de drie............. Hamilton Russell Norris Tietiediedie tiediediedie tiediediediedie tiediediediedie Wil de echte coereur opstaan.... Waarom blijven ze zitten? Aan Albert Mol zal het niet liggen. Ohw zegt Herman Emink, het moest zijn......wil de echte jankert opstaan. En hup, daar gingen ze alledrie.
Supermax-06-11-2026 - Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026

















