
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleSebastian Vettel is toch niet tevreden met de vrijdag. De coureur van Ferrari vindt dat ze nog te ver van Mercedes af zitten. In de tweede vrije training noteerde de Duitser als snelste tijd een halve seconde achter de ontketende Lewis Hamilton.
'Ik kijk niet naar één rondetijd. Over het geheel genomen ben ik niet tevreden. De balans is nog niet zoals ik hem wil hebben. Niet slecht maar het kan beter', blikte Vettel terug. 'We kunnen nog een goede stap maken. Er is nog werk aan de winkel. Morgen zullen we zien waar we staan, wanneer iedereen het onderste uit de kan haalt. Het was een wisselende dag, er is nog veel dat we kunnen verbeteren.'
Vettel hoopt niet dat de halve seconde achter Hamilton representatief is. 'Dat hoop ik niet nee, maar we moeten afwachten. Vandaag is niet zo belangrijk. Nou ja, het is wel heel belangrijk maar de uitslag niet. Het gaat niet alleen om één ronde. In de ochtend hadden we wat problemen waardoor het langer duurde voordat we in ons ritme kwamen. De auto voelt echter niet zo goed aan als zou moeten.' (foto: Ferrari F1)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Peet, Wil je er over praten? Dat gaat hier geheel discreet
Supermax-03-11-2026 - Inhouden bij de start kan gek genoeg juist tot problemen leiden omdat je directe tegenstanders in principe anticiperen op wat ze van van jou en elkaar gewend zijn, maar je het nu anders doet.
peterheijnen3303-11-2026 - Water en droog brood dat de buurt bakker niet verkocht kreeg. De liefde voor techniek gaat helaas niet door de maag. 🙄
peterheijnen3303-11-2026 - Kan ook te maken hebben met Ferrari, weet zo niet welke sponsor dit in de weg zou kunnen zittenMilou201503-11-2026
- Ben bang dat hij Perez niet bij kan houden.EJ03-11-2026
- Brown zegt , het is jouw team ( als hij naar McLaren komt) ,kijk daar gaat het weer fout, Norris zal zich nooit ondergeschikt maken van Hamilton !!
Regenracer03-11-2026 - Jajaja,die maFIA............spiked196403-11-2026
- maFIAspiked196403-11-2026
- Dus de voedselbank kunnen we achterwege laten nu. Of hou je nog wat over na die 64 ruggen onderhoud.
Supermax-03-11-2026 - En dan heb je voor dat geld nog maar een heel klein werkvenster waar binnen alles lekker werkt, al moet ik toegeven dat het de laatste tijd stukken beter gaat. ;)
peterheijnen3303-11-2026













