
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleEen Max Verstappen-fan was aanwezig tijdens een radio-uitzending. Ze vertelde dat niet Verstappen de schuldige was van de botsing tussen de Nederlander en Ricciardo, maar dat het juist de Australiër was die de crash veroorzaakte.
Het radiostation heeft, om dit te bespreken, Ricciardo stiekem uitgenodigd als gast in de uitzending. Ricciardo, die wel in is voor een dolletje, grapte er vol op los wat hilarische beelden oplevert en de vrouw op het verkeerde been zet. Kijk in onderstaande video hoe Ricciardo de Verstappen-fan totaal verast.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Aaah, schrijffoutje, sorryDanielDruff03-11-2026
- "Gek genoeg is Adidas niet meegegaan met Hamilton en overgestapt naar Ferrari." daar reageer ik op.
respectforALL03-11-2026 - Sorry, maar ik vind dit echt nonsense. Kimi heeft haast geen gevechten hoeven aangaan voor deze titel. Een jaar als 2021 voor Kimi met constante gevechten. Pas dan kan je een conclusie gaan trekken.
respectforALL03-11-2026 - Adidas gaat Red Bull sponsoren. Kijk naar dat shirt van Verstappen en Adidas is toch een oude sponsor van Mercedes?DanielDruff03-11-2026
- Beetje raar brokkenpiloten....in mijn ogen ben je een brokkenpiloot als je het zelf veroorzaakt niet als iemand hem bij jou naar binnen jankt.
respectforALL03-11-2026 - Mocht Lewis Hamilton inderdaad overstappen naar McLaren en het is Oscar Piastri die het veld moet ruimen dan krijg je dezelfde situatie als nu bij Ferrari. Twee toppers in één team. Dan kunnen ze beter Lando Norris wippen en Piastri laten zitten maar dat zie ik eerlijk gezegd nooit gebeuren.DanielDruff03-11-2026
- En de stewards zitten er nooit naast....vraag maar aan Max.
respectforALL03-11-2026 - "Maranello, Italy, June 08, 2011 FERRARI AND PUMA ANNOUNCE LONG-TERM PARTNERSHIP EXTENSION" sinds 2011 dus al met Puma wat heeft Adidas daar te zoeken? Dat is vuur en water.
respectforALL03-11-2026 - Dat is een van de oude sponsoren van Mercedes waar Toto Wolff het over had en die zou zijn weggegaan vanwege het vertrek van Lewis Hamilton. Gek genoeg is Adidas niet meegegaan met Hamilton toen hij overstapte naar Ferrari. Dus dat was ook weer geklets van der Toto.DanielDruff03-11-2026
- Maar toch Hahaha
Supermax-03-11-2026












