Verstappen mag niet op de motor van Marko: ‘Na zijn eerste wereldtitel mag hij het proberen’

Max Verstappen
dinsdag, 18 december 2018 om 9:30Servus TV
Marko gp mexico jpg
Max Verstappen en Helmut Marko waren maandagavond te gast bij het Oostenrijkse Servus TV om terug te blikken op 2018 en vooruit te blikken op volgend seizoen. Ook drievoudig MotoGP-kampioen Jorge Lorenzo schoof aan en daarmee rees de vraag op of Verstappen, net als Lewis Hamilton, ook niet eens een motor moest proberen. Maar Marko hield de boot nog even af.
‘Na zijn eerste wereldtitel mag hij het proberen’, zei Marko daarover met een knipoog. Verstappen is het met hem eens. ‘Nu sowieso niet. Volgend jaar is heel belangrijk voor ons dus ik mag mezelf niet blesseren.’

'Hebben een reële kans om volgend jaar om de titel mee te doen'

Want er ligt voor Red Bull en Verstappen volgend seizoen misschien iets moois in het verschiet. Als de ontwikkeling van de nieuwe auto en motor zich doorzet zoals hij nu doet komt er volgend jaar misschien iets moois aan, denkt Marko. ‘We hebben toezeggingen van de technische mensen. Als het zo doorgaat (met de ontwikkeling, red.), hebben we een reële kans om volgend jaar om het wereldkampioenschap mee te doen.’ (Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading