
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleValtteri Bottas heeft zijn contract verlengd bij Mercedes. De renstal uit Stuttgart heeft donderdagmiddag in een persbericht laten weten dat de Fin ook in 2020 voor het Duitse team gaat rijden. Hij blijft de ploeggenoot van Lewis Hamilton.
Recentelijk speelden er geruchten op over twijfel bij Mercedes. Esteban Ocon moest een jaar langs de kant zitten in de hoop op het stoeltje van Bottas in 2020. De Fransman moet echter genoegen nemen met een mogelijke transfer naar een van de andere teams.
'Mijn doel is om wereldkampioen te worden. Ik denk dat op papier Mercedes de beste optie is om dat doel te halen in 2020', aldus Bottas over de mededeling van Mercedes volgens Skysports.
Wolff maakt moeilijke keuze voor Bottas
Voor Toto Wolff was het een lastige opgave. Bottas presteert consistent prima maar kan sterrijder Lewis Hamilton niet bijhouden. Een agressieve en egoïstische Ocon kan dat wel, maar zou roet in het eten bij Hamilton kunnen hebben gegooid. Vandaar dat de Silver Arrows uiteindelijk voor Bottas gekozen hebben, zoals al eerder aangegeven door het Finse medium Turun Sanomat.
Dit bericht is gepusht! Wil jij ook pushberichten ontvangen (browserpush of Whatsapp), meld je dan hier aan.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Wat een mega race van Verstappen. Regen na eerste stint eindigde eigenlijk net te vroeg, want Verstappen reed dat moment 2 seconde sneller per ronde dan de rest. Helaas kreeg Norris net te vroeg de leiding cadeau door falen van Mercedes. Net als gisteren. Gelukkig laten ze het bij viaplay niet na veren in de reet te steken. Kunnen ze er nog dieper in? Verder opmerkelijk dat Verstappen eind inter stint zijn banden als de beste overeind hield maar de aofts er telkens binnen no time aan gingen. Daar waar Hadjar bijvoorbeeld wel de rondetijd bleef rijden. Er moet dus weer eens wat mis zijn geweest met de auto of afstelling van VerstappenRB2308-11-2026
- Na de start knipperde ik even een split esond met mijn ogen en toen ik ze weer wijd open had was VER alweer opgestoomd naar P4. Wat een held …
MaxMaximaal08-11-2026 - Lewis completely losing it!! Mooi is dat om het verschil te zien met noem maar een zijstraat Max of zo! 😂BellaBenni08-11-2026
- 😂🤣😂
wg08-11-2026 - Russell is al seizoenen achtereen de onbetwiste wereldkampioen F1, die Mercedes nooit gehad heeft …
MaxMaximaal08-11-2026 - Het is niet de koude waardoor de rillingen nu al door het lijf van Norris gieren, Hij komt, hij komt, en hij komt van VER om jouw te pakken.
ZX12R08-11-2026 - Toto heeft gelijk! Russell is een klasse apart.😂🤣 Russell had idd pole kunnen pakken, net als Albon, Bearman, Leclerc en iedereen als zij maar harder gereden hadden.
ZX12R08-11-2026 - Ik voel jouw comments feilloos aan makker.
ZX12R08-11-2026 - Zx12R Ik schrijf ballet en jij denkt meteen aan Russell. 🤔 hmmm … 😁
MaxMaximaal08-11-2026 - Ik gok Russell, opwarmronde, laatste bocht voor de finishlijn.
ZX12R08-11-2026













