Haas F1 had het behoorlijk lastig in Singapore. Romain Grosjean kwam in beide vrije trainingen in actie, maar moest uiteindelijk genoegen nemen met een vijftiende en achttiende tijd. De coureur van Haas F1 erkent dat het team nog aardig wat werk heeft te doen. 'Het was een lastige dag', begint Grosjean. 'We zijn de hele dag al aan het worstelen om het beste naar voren te krijgen. Ik denk dat we wel wat progressie hebben weten te maken op de achterkant van de auto, maar de voorkant heeft nog veel werk nodig.'
'Dat is iets waar we vaker mee worstelen tijdens stratencircuits zoals Monaco', benadrukt de Fransman. 'Ik denk dat we morgen nog wat nieuwe dingen gaan proberen en hopelijk leidt dat tot de juiste antwoorden.'
Kevin Magnussen moest de eerste vrije training toekijken vanwege het ontwikkelingsprogramma van Antonio Giovinazzi. In de tweede oefensessie kon hij wel aan de bak. 'De snelheid was overduidelijk niet heel best. We moeten daar echt aan werken, anders wordt het een heel lastig weekend.
Teamchef Gunther Steiner kan zich vinden in de woorden van Magnussen. 'We zijn nog steeds opzoek naar de juiste set-up. We hebben genoeg data om te bekijken. Hopelijk kunnen we morgen iets vinden.' (foto: Haas F1 Media)