Jos Verstappen glundert na 45ste zege van zijn zoon: 'De auto en hij samen zijn ongelofelijk'
Formule 1
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleJos Verstappen zag tijdens de Grand Prix van België opnieuw dat Max Verstappen altijd wil laten zien wie de beste is. Dat heeft de Nederlander succesvol gedaan, en daar is Verstappen senior erg trots op. De voormalig Formule 1-coureur beschrijft het als een droom, maar dan nog beter. De overwinning van zijn zoon was opnieuw erg indrukwekkend en oppermachtig.
Verstappen moest de Grand Prix op Spa Francorchamps aanvangen vanaf P6, maar hij lag in de zeventiende ronde al aan de leiding. Niemand kon de Nederlander stoppen, en uiteindelijk reed hij met een voorsprong van 21 seconden over de streep. De RB19 en de tweevoudig wereldkampioen is een dodelijke combinatie, dat bleek in België opnieuw. 'Spa is speciaal, dus het is dan natuurlijk ook erg speciaal om hier te winnen, voor alle Nederlandse fans', begint Verstappen senior bij ServusTV. 'Met name hoe hij won, dat was heel erg indrukwekkend', gaat de Nederlander verder.
'Je hebt natuurlijk een goede auto nodig, en dat heeft hij nu. De auto en hij samen zijn ongelofelijk. Het is net een droom, maar dan nog beter', legt de rallycoureur uit. Zoals Verstappen en zijn RB19 een goede combinatie vormen, vormen Verstappen en zijn engineer Gianpiero Lambiase dat ook. Ze zijn het niet altijd met elkaar eens, zoals ook tijdens de Grand Prix van België te horen was. Dat komt door de gretigheid van de 25-jarige. 'Hij wil graag laten zien we de beste is. Dat deed hij vandaag ook weer', glundert Verstappen senior na de 45ste overwinning van zijn zoon.
Verstappen staat altijd aan: 'Iedere training, elke kwalificatie, en elke race'
Verstappen staat altijd aan, op elke dag van het raceweekend. 'Dat moet ook wel', vervolgt Verstappen senior. 'Het is echt moeilijk om er altijd te staan, iedere training, elke kwalificatie en elke race. Dat is wel wat hij aan het doen is op dit moment.' Na de zomerstop zal het Formule 1-circus neerstrijken in de Nederlandse duinen. In Zandvoort kan Verstappen het record van Sebastian Vettel kunnen evenaren. Als hij daar wint heeft hij negen opeenvolgende races gewonnen.
Lees ook
Bij Shanna is de Formule 1 er met de paplepel ingegoten. In huize Lutgert is het autosport voor en autosport na. Naast de koningsklasse hield ze ook de verrichtingen van de Nederlanders in de Porsches, het WEC en de ELMS bij. Als voormalig adjunct-hoofdredacteur hield ze de lezers vanaf het circuit en ernaast op de hoogte van al het nieuws.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- I'm just a lonely boy lonely and blue I'm all alone With nothin' i can do
ZX12R06-11-2026 - Wie van de drie............. Hamilton Russell Norris Tietiediedie tiediediedie tiediediediedie tiediediediedie Wil de echte coereur opstaan.... Waarom blijven ze zitten? Aan Albert Mol zal het niet liggen. Ohw zegt Herman Emink, het moest zijn......wil de echte jankert opstaan. En hup, daar gingen ze alledrie.
Supermax-06-11-2026 - Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026

















