Red Bull-junior Pierre Gasly bezorgde zijn team Toro Rosso zondag een geweldige dag door als vierde te eindigen in Bahrein. Helmut Marko, adviseur van grote broer Red Bull, kon alleen maar applaudisseren en stelde dat het weekend in Bahrein Gasly 'tot een man doen heeft laten transformeren'.
'Dit heeft een man van hem gemaakt', aldus Marko bij Autosport. 'Zijn beloning is een geweldige vierde plek. Al onze coureurs beschikken over een goed bonussysteem, dit zal hem zeker plezieren. Een vierde plek had ik echter nog niet zo vroeg in het seizoen verwacht, maar het is een uitstekende ontwikkeling. Het doel was om in de eerste seizoenshelft het middenveld uit te dagen met deze motor.'
Ook Toro Rosso-teambaas Franz Tost kan zijn geluk niet op. 'Pierre heeft geweldig werk geleverd, dat moet ik hem nageven. Ook tijdens de kwalificatie wist hij alle losse eindjes aan elkaar vast te knopen. We hadden een goede start en het was fantastisch hoe hard Pierre verdedigde in de duels met Magnussen. Hij maakt geen enkele fout, dat is uitstekend werk.' (Foto: Red Bull Content Pool)