
doorLieke Jacobs
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleGeorge Russell is één van de weinige coureurs die, op zijn eigen manier, juist voordeel leek te halen uit de heftige regenbui in São Paulo. De Mercedes-coureur reed gefrustreerd zijn ronden in Brazilië en had er flink het balen van toen hij erachter kwam dat het niet naar behoren werkte, maar de regenbui én nadelen voor de rest van het veld leverden hem juist een voordeel op.
Russell wist tijdens de kwalificatie op vrijdag een zesde startpositie te bemachtigen voor de race op zondag, terwijl hij in eerste instantie met een volle lading frustratie rondreed in São Paulo. De auto leek maar niet te doen wat hij vroeg en het voelde volgens de Brit totaal niet goed, dus de regen kwam voor hem eigenlijk als geroepen. Dankzij de regenbuien vielen de kansen van de concurrentie namelijk letterlijk in het water, waardoor een tegenvaller voor Russell er toch nog wat rooskleuriger uit kwam te zien.
'Gefrustreerde' Russell toch tevreden met P6
'Ik bedoel, dit is natuurlijk echt gestoord,' benadrukte de Brit tegenover de camera van Viaplay. 'Ik heb nooit eerder dit soort drastische veranderingen van het weer meegemaakt!' Russell werd, net zoals een hoop anderen, verrast door het spontane omslaan van het weer en benadrukt dan ook hoe teleurgesteld hij was met zijn eerste ronde vóór de regenbui. 'Ik was echt heel teleurgesteld met mijn rondje, want ik gleed maar wat rond en had echt totaal geen grip. Ik wilde eigenlijk de pitstraat al inrijden omdat ik wist dat ik als laatste zou eindigen!'
Toen de regen echter met bakken uit de hemel viel begon het er voor de Mercedes-coureur steeds een stukje beter uit te zien. 'Uiteindelijk eindigde ik nog als zesde. Ja, het was heel teleurstellend en ik ben ook wel gefrustreerd, maar een zesde startpositie is zeker niet slecht.' Russell deelt dan ook de nodige bedankjes uit aan zijn team, die voor hem klaarstonden toen hij door de bomen het bos even niet meer kon zien. 'Het team heeft het echt perfect gedaan en de auto deed het ook super, maar vanaf nu komt het allemaal neer op snelheid tijdens de race. We gaan het zien.'
Lees ook
LJ
Lieke Jacobs
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026 - 😅😅BellaBenni06-11-2026
- Wow, niet alleen door je eigen teambaas op je plek gezet worden, maar dit mede ahv je allergrootste kwelgeest, is next level op je plek gezet worden. Vasseur laat hier duidelijk zien wie er vooral niét de baas is! Nou, kom er maar in Britse pers. 😛
peterheijnen3306-11-2026

















