Verschillende renstallen uit de Formule 1 zijn bang dat, de deze week opgestapte technisch directeur van de FIA, Marcin Budkowski vanaf 1 januari 2018 bij Renault aan de slag gaat. Omdat Budkowski als directeur van de FIA toegang had tot alle geheimen van de teams, is men bang dat Renault hier 'misbruik' van gaat maken.
'Ik wil graag benadrukken dat Renault altijd eerlijk en loyaal is geweest', zegt Abiteboul in gesprek met Motorsport-Total.com. 'Als we besluiten om iets te doen, dan zullen we er altijd voor zorgen dat dat op een eerlijke en loyale manier gebeurt. Onze fabriek moet gaan groeien. We begonnen met 475 werknemers, inmiddels zijn dat er 620. Het is geen geheim dat onze mensen overal vandaan komen. Renault moet agressieve maatregelen nemen om de doelen van 2020 te halen.'
De Franse teambaas van Renault vervolgt: 'We hebben altijd gezegd dat we één van de topteams willen zijn in 2020. Het lijkt nog ver weg, maar tegelijkertijd beseffen we dat we op de goede weg zijn.' (Foto: Renault Sport)