Toro Rosso lijkt in 2018 met Brendon Hartley en Pierre Gasly te gaan rijden. Franz Tost heeft op de persconferentie voor teambazen gezegd dat dit het meest aannemelijke duo is. 'Er is een zeer goede kans dat dit ons rijderspaar voor 2018 is', vertelde hij volgens Motorsport.com.
'Brendon is een zeer bekwame rijder en heeft tijdens zijn eerste optreden voor het team laten zien erg veel potentie te hebben. Ik ben erg blij dat hij terug is bij ons en ik kan je vertellen dat als wij hem een goede auto geven, hij voor goede resultaten zal gaan. Ik hoop dat we volgend jaar een competitief pakket hebben zodat hij voor overwinningen en andere goede posities kan vechten', licht Tost doe.
Verder maakte hij bekend dat Kvyat en Red Bull c.q. Toro Rosso definitief van elkaar verlost zijn. 'Hij zit niet meer bij Red Bull en is dus vrij om te doen wat hij wil', bevestigde de teambaas det definitieve exit van de Russische coureur. (foto: Red Bull Content Pool)