Uitslag eerste vrije training Grand Prix van Abu Dhabi 2023 Formule 1 vrijdag, 24 november 2023 om 11:41
George Russell heeft de eerste vrije training in Abu Dhabi, waarin veel vaste coureurs hun stoeltje af moesten staan aan een rookie, als snelste afgesloten. Met een tijd van 1:26,072 was de Mercedes -coureur sneller dan de coureurs een jaar geleden waren in VT1. Felipe Drugovich was de snelste rookie op P2 en hij was daarmee sneller dan. Max Verstappen en Sergio Pérez stonden hun bolides af aan Jake Dennis (P16) en Isack Hadjar (P17) en kwamen dus niet in actie.
loading
Ik ook, via het twitch kanaal van team RedLine. Crane, die normaal commentaar geeft tijdens sim races had ook een paar keer een hart verzakking. Hier heeft Max zijn kunde weer kunnen laten zien. Een paar keer dacht ik gaat dit wel goed, zo close was het bij het passeren van de andere auto's Toen ie in zijn laatste stint tussen twee auto's door ging had ik zoiets van als ie er maar niet een raakt want dan heb je een penalty. Ik heb me goed vermaakt. @MaxMaximaal: in een ander (massage)apparaat misschien wel......🙄🤣 dat hebben ze ook ongeveer gedaan...
ze hebben lekker hun best gedaan, maar Max.......
Zoals de commentatoren, én Max zin teamgenoten, én Max zijn concurrenten stellen: "ach het is Max" Een meer dan vermakelijke race gekeken.
Zo als het hoort; snelle auto's ( en wat minder snelle😉) kundige coureurs ( en wat minder kundige😉) een uitdagende baan, en zie maar hoever je komt.
Ik heb vandaan weer wat Duitse superlatieve uitdrukkingen voorbij horen komen, waar ik toch wel flink om moest grinniken.
Ik ben redelijk goed ingevoerd in kroegen-Duits, maar dat Max "der Qualm auf der Kette" had, (de rook van de de ketting liet komen) was een nieuwe voor mij, en bracht me weer terug naar mijn eerste wedstrijdjes op de brommers. (met de geur van hete Castrol olie) Echt geweldig gedaan. Een hele leuke race. Heb ervan genoten. Heb 4 uur lang mogen ‘meerijden’ via de live feed vanuit de auto. Af en toe een hartverzakking gehad bij een inhaalactie, maar fantastisch om het zo te mogen meemaken. Kijken of we nog Mercedeshumor gaan krijgen dat Verstappen wel in een Mercedes wint. :) Nummer 2t/m7 Zitten binnen 6 seconden van elkaar, dus normaliter zijn dit close races.
Normaliter als in zonder Max 😅 45 sec voor nu...bizar toch....stop lekker met de F1 en blijf dit doen Max Van Buuren rekent de ballast mee in het gewicht .... Loading