Uitslag tweede vrije training Grand Prix van Canada 2025 Formule 1 zaterdag, 14 juni 2025 om 00:09
Wat ik bedoel is dat je wel veel kan simuleren maar niet alles. Sommige dingen voelen in het echt toch anders aan. Het is niet voor niks dat max zelf zegt dat hij nog veel ervaring in het echt mist. Bovendien verandert het weer aan de hand van waar je op het circuit bent. Dat soort dingen kan je wel simuleren maar voelen in het echt toch anders aan. niet wat je kent, maar wie je kent🤣
( Ok taalkundige vrijheidjes........)🙄
Ik zou het in correct Nederlands kunnen opschrijven, maar dan mist het de finesse Die Haase maakt wel indruk.
Hij blijft als enige bij...
Maar alsnog..
Sinds 2011 bij Audi..
NLS veteraan..
2x 24h Nürburgring gewonnen..
Verstappen:
2 races.. Goh, de teambaas/rijder mocht van de teambaas/teambaas niet achter het stuur kruipen. 😂 Terwijl iedereen de gebeurtenissen (effect deelname Max Verstappen op de Nürburgring) ziet, blijft het verder angstvallig stil in de rest van de autosport. Ook wel logisch natuurlijk.
Maar ik weet (bijna) zeker dat het een compleet andere situatie zou hebben gegeven indien Max op veel meer anonieme wijze had deelgenomen. Om de verklaring van Christopher Haase contrair te gebruiken: geen media (en vele extra toeschouwers) met zich meebrengend, niet positief voor ons allemaal: voor de coureurs, voor de fans, en voor de Nürburgring, voor iedereen dus.
Dan had er mogelijk wel voldoende (negatieve) reuring ontstaan uit de racewereld. Het blijft in mijn ogen nu stil omdat iedereen weet welke toegevoegde waarde Max Verstappen heeft in de autosport. En aangezien je daar eigenlijk alleen maar positief op kunt reageren, blijft het juist stil... Dat laatste is prep en kennis.
Prep dat je weet dat die kerb is aangepast en kennis dat hij te hoog is om te nemen zoals je de oude kerb neemt..
Op de Sim heb je ook verkeer en verkeer raken op de Sim is ook strafbaar.
Die Simraces zijn op het fysieke na echt "echt".. Om terug te komen op mijn eerdere reactie in een ander artikel over de onervarenheid van Verstappen.
Deze jongen racet al sinds hij kan fietsen.. race ervaring heeft hij al ruimschoots.
Het circuit is niet eens echt nieuw voor hem.
Die Simraces zijn ook met verkeer en bij virtuele touchées en crashes krijg je ook penalties.
Verstappen heeft de gave om binnen no time een circuit te kennen. En zijn auto's limieten.. en zijn eigen limieten.
Die eerste 30 minuten laten weer eens perfect zien dat je hier nergens te maken hebt met een rookie. Maar met een raceveteraan die precies weet wat hij doet. De auto of het circuit verandert daar niks aan.
Hij verandert nu al de racelijnen van het circuit omdat hij gewoon OP is..
Het enige wat je hem kan geven is de letterlijke fysieke tijd op het circuit.
In al het andere is hij al een veteraan. Respect voor het Duitse commentaar...
Dat heeft de hele middag door het huis gegalmd, zo doende konden we de wedstrijd toch "live" volgen ook zonder de plaatjes.
Ik heb weer genoten, dit is racen met een hoofdletter Réé Denk het niet, volgens mij wordt dat bepaald door de batterij. Klopt wat je zegt, maar Max heeft veel sim ervaring op de Nordschleife maar niet in het echt. Dat is toch net even anders als die jongens die er al 10, 15 of 20 jaar al rijden. Je rijd daar wel met bewegende "obstakels" waar je omheen moet, dat kan je op de sim moeilijker simuleren. En ook daar worden er wel eens dingen veranderd, zoals gister bij de eerste kwalificatie een zogenoemde ervaren coureur ervaarde toen hij een curb nam die ze verhoogd hadden en nu niet meer zoals vroeger genomen kon worden. Loading