Update II | Gridstraf van Ricciardo valt niet goed bij fans en experts

Formule 1
vrijdag, 23 maart 2018 om 11:40
standaardfoto f1maxjpg
Daniel Ricciardo heeft een onderzoek van de FIA aan zijn broek hangen. De wedstrijdleiding gaat bekijken of de Australiër zich gehouden heeft aan de afspraken onder een rode vlag situatie.
Dit bericht Racefans.net op hun Twitter-account. Volgens het autosportmedium gaan de Stewards bekijken of de Australiër zich al dan niet gehouden heeft aan het voldoen aan de minimaal gestelde rondetijd onder een rode vlag situatie. In andere woorden: De FIA gaat bekijken of Ricciardo te hard gereden heeft toen in VT2 de rode vlag gezwaaid werd.

Update 10.20u
Daniel Ricciardo heeft een gridstraf van drie plekken gekregen naar aanleiding van zijn rijgedrag onder een rode vlagsituatie. De stewards hebben de beelden en tijden beoordeeld en hebben geconcludeerd dat de Australiër er niet in geslaagd is om de minimale tijd in de laatste sector van het circuit te rijden. Een fikse tegenvaller voor de Red Bull-coureur dus.
 
Update 11.36u
Er is veel kritiek vanuit de pers en bij fans op de gridstraf van Daniel Ricciardo. Ted Kravitz bijvoorbeeld. De verslaggever van Skysports verwijt de stewards dat ze 'het grote plaatje niet zien'. 
'De rode vlag was voor een rode draad op de startlijn, geen crash. En Ricciardo zou er toch niet overheen rijden omdat hij naar de pits zou gaan. Een onevenredige straf van drie gridplaatsen dat de thuiscoureur zijn intenties om te winnen wegneemt', oordeelt Kravitz. Zijn tweet wordt geliked door Robert Doornbos: 'Totaal mee eens!' (fotobron: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading